Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kihasznált, és lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kihasznált, és lehet terhes vagyok, és nem ír, nem hív, felvegyem vele a kapcs-t, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

tudja nagyon jól, hogy mi történt, még úgy volt, hogy megyünk együtt dokihoz, de ugye másnaptól kezdve ejtett, szóval nemhogy dokihoz nem mentünk, a kontakt is megszűnt.

ráadásul nem is vagyok a városban, ami bizti feltűnt neki (egy helyre járunk) és még arról sem kérdezett hol vagyok, megyek e vissza, szóval egyáltalán semmi.

amiket írtam, elolvassa, nem reagál.


ha nem is veszem fel vele a kapcsolatot, de ha találkozunk véletlen, most menjek el mellette az utcán is? vagy mit kell ilyen helyzetben tenni?


és ha terhes lennék is, vagy gyerek lenne, akkor is felejtős a srác?


2013. máj. 12. 17:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
ha 18 alatti vagy akkor keresd meg a szüleit és fizettesd ki az abortuszt,ha meg 18feletti vagy akkor hagyd a fenébe a csávót, vagy neveld fel nélküle de semmi kép ne azért szüld meg a gyereket,hogy megtartsd a csávót.
2013. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz ilyen emberekkel. olyat keress aki szeret. és ha vele találkozol mégis az utcán nézd levegőnek. arra sem mélto
2013. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Igen, felejtős a tag.
2013. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

18 felett vagyok, ha terhes vagyok megtartom, mert volt már abortuszom és nem akarok még egyet, mert azért ám ez veszélyes egy dolog. én még egyszer alá nem írok olyat, hogy vállalok minden kockázatot ami a műtéttel jár.


szóval csak ezért is kérdezem..


lesz egy srác,aki azt sem tudja,hogy valahol van egy gyereke. ez nagy lenne...

2013. máj. 12. 17:55
 5/37 anonim ***** válasza:

4


"lesz egy srác,aki azt sem tudja,hogy valahol van egy gyereke. ez nagy lenne..."


Téged ez mit foglalkoztat?

2013. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%

Szexelni van gusztusod egy senkivel, csakhogy kényesztessék a pinádat, de nincs 100ft-od védekezni?

Akkor a gyerekeset hogyan fogod eltartani?

Ilyen embert mint te vagy...

Rohadjál meg!


Szegény gyereknek milyen sorsa lesz, el sem tudom képzelni...

2013. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
szerintem minden szülőnek gyereke a legfontosabb a világon, szóval valszínű joga van tudna, hogy van egy gyereke...egyszer. másodszor a gyereknek majd azt mondom, hogy: "...tudod apádnak nem szóltam, hogy te vagy..." ki lesz a hibás? én.
2013. máj. 12. 18:05
 8/37 A kérdező kommentje:

#6

én szerelemből feküdtem le vele...


és ahogy beszélsz, azt kapod az élettől, ami látszik is a stílusodon..

2013. máj. 12. 18:06
 9/37 anonim ***** válasza:
Nem semmi egy "nő" vagy... 18feletti de már volt 1 abortuszod és nem volt annyi eszed,hogy többször ne kövesd el azt a hibát,hogy ne védekezz? Inkább ne szüld meg azt a gyereket!!!!!!
2013. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
szóval joga van tudni neki is, meg a gyereknek is, hogy össze tartoznak. ha kizárják egymást az életükből az az ő döntésük legyen, ne az enyém.
2013. máj. 12. 18:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!