Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituált akarok lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituált akarok lenni. Pénz kell. most töltöttem a 18at. H vágjak bele?

Figyelt kérdés
nem kell hurrogás, én adok szexet ő pénzt. nem elítélendő. hogy "kezdjek neki"?
2009. okt. 14. 19:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
89%
te nem vagy ép... ha gazdagok vagytok minek tennéd szét a lábad minden jöttmentnek? képzelem az hogy a szüleid gazdagok nyilván hátráltatta őket a nevelésedben ha ennyi tartás nincs benned...
2009. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
83%
előző vagyok, bocs kicsit durva voltam, de ha valaki rá akar erre beszélni ne hagyd, ne hagyd hogy bárki is kihasználjon mert ezek után nehezen nyernéd vissza a régi "büszkeségedet" (valamikor csak volt)
2009. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
81%
Kezdd úgy hogy írsz egy privit mennyiért kúrhatnálak meg.
2009. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
91%
Írj privit és beszélhetünk a dologról.
2009. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
90%

szerintem a "prostituáltnak való felvágáshoz" is szükségeltetik annyi energia, mint h elmenj dolgozni. ha valóban kell a pénz, elmész pl egy gyárba. előbb-utóbb mindenki talál munkát.. annyi fizetést ott is adnak, h el tudd tartani magad. (a 2 pénzkeresési lehetőség közötti különbségeket remélem nem kell felsorolnom.) ha pedig csak arra kell a pénz, h több ruhád meg felelsleges cuccod legyen, mert a szüleid pénze nem elég, akkor szimplán csak gratulálni tudok. (amúgy meg, ha a szüleid jól állnak és mégis kevés pénzt adnak ahhoz képest, az valószínűleg nem annak az oka, h sajnálják tőled, hanem annak, h szeretnék, h 18 évesen végre légy önálló, rendelkezz esetleg saját keresettel. de szerintem ők nem ilyen módón gondolták..) /Bocs, de ebben szerintem bizonyosan van igazság../

16/L

2009. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
90%
Küldj egy képet magadról én leszek az első kuncsaftod:)
2009. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
83%
18 éveseknek csomó munka van,akár alkalmi is és abból is van pénz.Csak be kéne tolnod a hájas pics@dat pl "minddiak" meg rákeresni a neten 1-2 oldalon a munkalehetőségekre.Hostesskedésért pl egész jó pénzt lehet kapni,de gondolom az egyszerűbb ha kiállsz a sarokra te kis szutyok :P Remélem elkapsz majd valami igen durva nemi betegséget is.Sok szerencsét!
2009. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
90%
18 éveseknek sok lehetőség van mindenféle akár alkalmi munkákra is.Csak a hájas pics@dat fel kéne emelned és tenni valamit.Na de a sarokra kiállni biztos egyszerűbb.Kapj el valami nemi betegséget :) Sok sikert :)
2009. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez minden vágyad h kur.va legyél, tőlem. Kérlek szépen úgy vágj bele h felveszel mini szoknyát, kidobod a fél csöcsödet, és kiállsz a sarokra, útszélére, lényeg h arrafelé sok ember megforduljon. Utána úgyis leszólítanak, és megy minden a maga útján. Vagy te ilyen Úri Prosti akarsz tán lenni? Az más tészta. Ahhoz kell egy saját vagy bérelt lakás ahol fogadod a kedves kuncsaftokat, kifogástalan körülmények között. De mivel pénz híján vagy marad a sarok. Sok sikert^^
2009. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
85%
irj privit és beszélhetünk rola.két csajt is futtatok
2009. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!