Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituált akarok lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituált akarok lenni. Pénz kell. most töltöttem a 18at. H vágjak bele?

Figyelt kérdés
nem kell hurrogás, én adok szexet ő pénzt. nem elítélendő. hogy "kezdjek neki"?
2009. okt. 14. 19:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
71%
irj privibe és én fizetek azért hogy dughassalak
2009. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
88%
azta.. XD
2009. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
93%
Haha elég naív vagy,ha azt hiszed h a kúrvák élete ilyen egyszerű,ők szexet adnak és közbe halálra keresik magukat.Előbb kérdezz meg egy hivatásost,hogy a stricije hányszor rugja szájba egy héten,és mennyi pénzt vesz el tőle.Idióta..
2009. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell stricikkel szövetkezni, ha egymagad "futtatod magad" akkor szerintem szépen lehet keresni napi 100-200 ezret kb. viszont be kell vállalnod hogy egy izzadt 50 éves munkás 1 órán át pakolja a popsid meg hasonló "finomságokat":D:D ha neked megéri akkor csináld, ha nem akkor ne, vagy ha nem akarsz az lenni, mert hogy írtad hsz-ben akkor értelmét veszti a kérdésed.Inkább végezz el egy fősulit, és keress úgy sokat:)
2009. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
78%
Írj privit hogy beszéljünk a részletekről.
2009. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
93%

Úristen, te sem lehetsz valami értelmes lány. Pénz kell, mert a szüleid annak ellenére, hogy gazdagok, nem adnak pénzt. Mégis mire? 200000-es táskára? Nem hiszem, hogy ha valakinek a szülei gazdagok, nem fizetnék a gyereknek a taníttatást, ruhákat meg az átlag dolgokat. Prosti akarsz lenni, hogy megvehesd a luxusdolgokat vagy mi? Tudod te, mi az a prostituált? Hagyja, hogy ideges férfiak (öregek, gusztustalanok, kéjencek egyaránt) fogdozzák, magukévá tegyék pénzért. Tudod, egy értelmes ember még akkor sem adná ilyenre a fejét, ha éhezne a szegénység miatt, inkább elmenne valami fizikai munkára. Úristen, én most nagyon kiakadtam.

16L

2009. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
93%
Most nézem, hogy a másik 16 éves lány is hasonlókat írt, mint én. Látod, mi fiatalabbak vagyunk, mégis jobban át tudjuk értékelni ezt a dolgot. Előző voltam.
2009. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező!

Nos ha így áll a helyzet akkor tényleg egyszerűbb lenne ha benéznél egy-két diákmunkaszövetkezethez. Hidd el sokkal jobb mint kitenni magad és nap mint nap olyan megaláztatásokat átélni. Nem mint ha én olyan sokat tudnék erről mert eszemben nincs ilyen útra lépni akkor már inkább egy burgerkingbe megyek dolgozni...

Gondold meg jól mit teszel mert egy életre tönkremehetsz!

19/L

2009. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

hát sokválasz...

nahát jolvan. kköszi. majd meglátjuk mileszz.. igazából nem az h nemadnak sok pénzt, egyszerűen én is aakrok hozzá keresni.. de nem ien diákmunkákkal

500\órabérekért... lehet h kiprobálom.. v esetleg szereztetek apámmal vmi jolkereső munkát.. csak ez olyan kézenfekvő.. bármennyire is megalázó.. mjind1. ha belevágok, akk megérdemlem amit kapok..

2009. okt. 14. 22:27
 30/37 anonim ***** válasza:
96%

1.Építs kapcsolatokat! (ha segítség kell irj privit)

A magyarországon elfogadott árak minőségi szolgáltatásért:

Fél óra 6000. Ebben kétszeres élvezési lehetősége van a férfinak. Ebben benne van a közös francia, de csak óvszerrel. Az extra plusz 3000-3500 Ez alatt értem: orál, óvszer nélküli francia, anál, frissítő masszázs (illatos szerekkel ne masszírozd,m nehogy otthon lebukjon a vendég. Illatmentes testápoló tehát)

Fontos: Beszélgess vele, lehet hogy lelki problémái is vannak, ez igaz az idősebbek körében. A legjobb partner az aki sokat jattol, és hamar elmeghy! (mindkét értelemben) :)

Ha segíteni kell, írj.

2009. okt. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!