Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituált akarok lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituált akarok lenni. Pénz kell. most töltöttem a 18at. H vágjak bele?

Figyelt kérdés
nem kell hurrogás, én adok szexet ő pénzt. nem elítélendő. hogy "kezdjek neki"?
2009. okt. 14. 19:41
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
95%
Ez a beszéd! Igazán nem kellett volna 18-ig várnod... Beguglizod, hogy "szexpartner" egy csomó szupi honlapot dob, csak regisztrálni kell, abban meg tuti segít egy random rendszergazda próbamenetért. Illetve, két utca találkozásán relatíve sok férfi megfordul pont téged keresve. Az ár pedig igazán rajtad múlik, mindenfélével találkozni. A szórólapozás sem olyan rossz meló ám ;)
2009. okt. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
93%
Bocs de ez nagyon gáz!!! Én szegény családból származok, kevés pénzem van, van amikor annyi sem! Dolgozok, csak sok a kiadás, csekkek, rezsi stb. Most azért gürizek, hogy több pénzem legyen, de tiszta úton. Hétvégén is dolgozok, de tudod mit nem megalázó. Az már inkább hogy szétteszem a lábam akárkinek!!! Ha éhenhalnék sem tenném! Pénzért! Úristen, mi lesz itt 10 év múlva?
2009. okt. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
63%
Írj egy privit, szívesen lennék az ügyfeled.
2009. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Hogy juthat eszedbe ilyen?
2010. febr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Keress inkább egy idősebb gazdag pasit magadnak, aki finanszíroz. Akkor lehet hogy a szüleid is észbe kapnának :)
2011. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
100%

Nem tudom, írta e már vki...

Mindenkinek, aki prosti akar lenni:

NEM SZABAD csak úgy kiállni az utcára!!!!! Minden "hivatásosnak" meg van a helye. A stricik össze-vissza vernek, ha az ő területükre álltok ki és nem neki dolgoztok, hanem zsebre vágjátok a pénzt. Óvatosan, okosan!!! Ha már nincs más választásotok, mint ez a meló, akkor jól gondoljátok meg merre, hogyan és főleg, hogy KIVEL, a saját biztonságotok érdekében! Vannak perverzek, betegek, látens pszichopaták bunkók, stb. és ez nincs ráírva az arcukra!

Sok szerencsét!

2013. júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
b+ IQ-d egyenlő a koroddal...
2013. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!