Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat magáról ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat magáról ez a pasi? (FIGYELEM:NAGYON GÁZ! )

Figyelt kérdés

Ezt egy elkeseredett pasi írta ki 3 nap leforgása alatt Fscebookra... Bocsi a sok nagybetűért, de így írta ki.


VALAKI AKI SZINGLI A NŐK KÖZÜL JELÖLJÖN MÁR BE KÖNYÖRGÖM NEKTEK SZINGLI NŐK.

.

.

.

INKÁBB MEGYEK HIJÁBA VÁROK SZINGLI NŐRE SOHA NEM JELÖLJ BE EGY SZINGLI NŐ SE SEMMIKOR SE NA HELOSZTOK SZINGLI CSAJOK HOLNAP JÖVŐK DE MINEK AZT NEM TUDOM.

.

.

.

HA MA SEM JELÖLJ EGY SZINGLI NŐ SE AKKOR LEHET HOGY VASÁRNAP MÉG IS ÖNGYILKOSNAK KELL LENNEM MERT EZ MÁR KIBA.SZOTUL BOSSZANTÓ HOGY EGY SZINGLI NŐ SE JELÖL BE.

.

.

.

SZINGLI NŐK JELÖLJETEK MÁR KÖNYÖRGÖM NEKTEK.

.

.

.

B.AZD MEG HA MÁR BEJELÖLÖK VALAKI ÍRJON DE HA NEM ÍR AKKOR KI TILTOM A FA.SZOMBA NEM AZÉRT JELÖLÖM BE HOGY NE ÍRJON HA NEM AZÉRT HOGY ÍRJON.

.

.

.

HA VALAKI AKAR VALAMIT AZ ÍRJON VIDEÓZOK A YOUTUBON EZT NÉZEM MOST:MÁV 11-es vonal 1. rész Veszprém - Eplény.

.

.

.

21:25IG VAGYOK CSAK MERT A COOL LESZ TERMINATOR3 A GÉPED LÁZADÁSA AZT NÉZEM MAJD ADDIG AMÍG VAGYOK JELÖLJENEK A SZINGLINŐK KÉREM SZÉPEN.

.

.

.

A SOK VISSZAUTASÍTÁSSAL AZT ÉRIK EL NŐK HOGY KINYÍROM MAGAMAT NEM VICCELEK MOST MÁR.

.

.

.

NEM FOGLALKOZOK AZ IDIÓTA NŐKKEL KINYÍROM MAGAM JOBB LESZ NEKEM MINT ÉLVE MARADNI TOVÁBB A NŐK MIATT NYÍROM KI MAGAM MERT NEM KELLEK NEKIK.

.

.

.

ÉS HA VALAKINEK NEM TETCIK MIT ÍROK IDE AZ ÍRJON ÉN MEG EL KÜLDÖM A JÓ KUR.VA ANYÁBA ABBA LEGYEN NŐ VAGY PASI NEM ÉRDEKEL EL KÜLDÖM A KUR.VA ANYÁBA IS CSAK ÍRJON AKINEK NEM TETCIK VALAMI.

.

.

.

ÍGY IS EL TUDOK KÜLDENI BÁRKIT A KUR.VA ANYÁBA MONDJUNK AZ IDIÓTA HÜLYE PIC.SÁKAT MENYETEK A JÓ BÜDÖS KUR.VA ANYÁTOKBA MAGATOKNAK KÖSZÖNHETITEK AZT HOGY ÉN KINYÍROM MAGAMAT.

.

.

.

MINDEN NŐ LELKÉN FOG SZÁRADNI A HALÁLOM MERT NEM FOGATAK EL ENGEM A PASIJUKNAK.

.

.

.

NA REAGÁLJON VALAKI A KI ÍRTAKRA MI VAN VELETEK BAS.ZTOK A PASITOKKAL SZOPJÁTOK A FA.SZT VAGY MI VAN.

.

.

.

SENKI SE REAGÁL ARRA AMIT KI ÍROK BIZTOS MINDEN HÜLYE KURV.A ÉPP BASZ.IK A CSÁVÓJÁVAL VAGY UJJAZZÁK MAGUKAT.

.

.

.

NŐK KUR.VÁK SEMMI TÖBBEK CSAK KURV.ÁK ENNYI.

.

.

.

VASÁRNAP MEG DÖGLÖK HÉTFŐN MÁR NEM FOGOK ÉLNI A NŐK ÖRÜLHETNEK MAJD.


És ez még csak nem is az összes kiírás.


2013. jún. 30. 14:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
53%

Az ilyen haljon is meg.

Szánalmas szerencsétlen, értelmetlen, magatehetetlen ember... jobb lesz neki is.

2013. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
81%

Fa szom sajnálja az ilyen életképtelen nyomorékot. A lepontozóknak meg üzenem ha fáj az igazság arról nem mi tehetünk!

Az ilyen feküdne inkább békében a s inekre mert,ezzel a rinyával csak mégjobban megultáltatja magát.

2013. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
53%
Nekem csak a stílusával van bajom. Elhiszem,hogy lehet ilyen sz*r a helyzete,de akkor se így a legjobb lereagálni.
2013. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Uramatyám, nehogy már. Nem én vagyok ez az ember, a pontozással érvelés nem nyert, mert nem csak én tudok pontozni, hanem bárki, aki regisztrálva van! És én nem pontoztam senkit sem!
2013. jún. 30. 15:12
 35/40 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező nem rád céloztam.

Pfholi,az a baj h aki már ilyen stílusban nyomja az már változtatni sem akar ezen helyzetén.

2013. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 moosenstein ***** válasza:
68%

"TERMINATOR3 A GÉPED LÁZADÁSA" -ez a legjobb! XD

Mar latom magam elott ahogy az egerje habzo szajjal ragja a mutatoujjat, a haz meg epp' cincalja a toke oldalat :)

2013. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Mégis hogyan láttad az adatlapját? Ismerősöd?
2013. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
64%
Hihetetlenül el van keseredve, és mindent bevet egy kis figyelemért... Viszont pont az ellenkezőjét éri el, mert ez nagyon taszító így.
2013. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
86%
Ez de haláli! Szétröhögtem magam! :D Micsoda csábító csajozós szöveg, hogy tudott ellenállni a szingli nők hada ennek a vérbeli Casanovának ! :D
2013. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Úgy látom az adatlapját, hogy nyilvános, bárki láthatja, csak be kell jelentkezni Facebookra.

Egyáltalán nem ismerősöm, egy vicces dolgokat összegyűjtő oldalon találtam rá... De ez szerintem inkább szánalmas, mintsem vicces. Tudom, hogy sokaknak a külsejük nehézséget okoz az ismerkedés terén, de azért mégsem kéne így elküldeni mindenkit a *****ba, és öngyilkossággal fenyegetőzni. Ezzel, meg a könyörgéssel sem megy semmire.

2013. jún. 30. 18:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!