Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat magáról ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat magáról ez a pasi? (FIGYELEM:NAGYON GÁZ! )

Figyelt kérdés

Ezt egy elkeseredett pasi írta ki 3 nap leforgása alatt Fscebookra... Bocsi a sok nagybetűért, de így írta ki.


VALAKI AKI SZINGLI A NŐK KÖZÜL JELÖLJÖN MÁR BE KÖNYÖRGÖM NEKTEK SZINGLI NŐK.

.

.

.

INKÁBB MEGYEK HIJÁBA VÁROK SZINGLI NŐRE SOHA NEM JELÖLJ BE EGY SZINGLI NŐ SE SEMMIKOR SE NA HELOSZTOK SZINGLI CSAJOK HOLNAP JÖVŐK DE MINEK AZT NEM TUDOM.

.

.

.

HA MA SEM JELÖLJ EGY SZINGLI NŐ SE AKKOR LEHET HOGY VASÁRNAP MÉG IS ÖNGYILKOSNAK KELL LENNEM MERT EZ MÁR KIBA.SZOTUL BOSSZANTÓ HOGY EGY SZINGLI NŐ SE JELÖL BE.

.

.

.

SZINGLI NŐK JELÖLJETEK MÁR KÖNYÖRGÖM NEKTEK.

.

.

.

B.AZD MEG HA MÁR BEJELÖLÖK VALAKI ÍRJON DE HA NEM ÍR AKKOR KI TILTOM A FA.SZOMBA NEM AZÉRT JELÖLÖM BE HOGY NE ÍRJON HA NEM AZÉRT HOGY ÍRJON.

.

.

.

HA VALAKI AKAR VALAMIT AZ ÍRJON VIDEÓZOK A YOUTUBON EZT NÉZEM MOST:MÁV 11-es vonal 1. rész Veszprém - Eplény.

.

.

.

21:25IG VAGYOK CSAK MERT A COOL LESZ TERMINATOR3 A GÉPED LÁZADÁSA AZT NÉZEM MAJD ADDIG AMÍG VAGYOK JELÖLJENEK A SZINGLINŐK KÉREM SZÉPEN.

.

.

.

A SOK VISSZAUTASÍTÁSSAL AZT ÉRIK EL NŐK HOGY KINYÍROM MAGAMAT NEM VICCELEK MOST MÁR.

.

.

.

NEM FOGLALKOZOK AZ IDIÓTA NŐKKEL KINYÍROM MAGAM JOBB LESZ NEKEM MINT ÉLVE MARADNI TOVÁBB A NŐK MIATT NYÍROM KI MAGAM MERT NEM KELLEK NEKIK.

.

.

.

ÉS HA VALAKINEK NEM TETCIK MIT ÍROK IDE AZ ÍRJON ÉN MEG EL KÜLDÖM A JÓ KUR.VA ANYÁBA ABBA LEGYEN NŐ VAGY PASI NEM ÉRDEKEL EL KÜLDÖM A KUR.VA ANYÁBA IS CSAK ÍRJON AKINEK NEM TETCIK VALAMI.

.

.

.

ÍGY IS EL TUDOK KÜLDENI BÁRKIT A KUR.VA ANYÁBA MONDJUNK AZ IDIÓTA HÜLYE PIC.SÁKAT MENYETEK A JÓ BÜDÖS KUR.VA ANYÁTOKBA MAGATOKNAK KÖSZÖNHETITEK AZT HOGY ÉN KINYÍROM MAGAMAT.

.

.

.

MINDEN NŐ LELKÉN FOG SZÁRADNI A HALÁLOM MERT NEM FOGATAK EL ENGEM A PASIJUKNAK.

.

.

.

NA REAGÁLJON VALAKI A KI ÍRTAKRA MI VAN VELETEK BAS.ZTOK A PASITOKKAL SZOPJÁTOK A FA.SZT VAGY MI VAN.

.

.

.

SENKI SE REAGÁL ARRA AMIT KI ÍROK BIZTOS MINDEN HÜLYE KURV.A ÉPP BASZ.IK A CSÁVÓJÁVAL VAGY UJJAZZÁK MAGUKAT.

.

.

.

NŐK KUR.VÁK SEMMI TÖBBEK CSAK KURV.ÁK ENNYI.

.

.

.

VASÁRNAP MEG DÖGLÖK HÉTFŐN MÁR NEM FOGOK ÉLNI A NŐK ÖRÜLHETNEK MAJD.


És ez még csak nem is az összes kiírás.


2013. jún. 30. 14:42
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
85%

Ezt nevezem! Szánalom³ Tanulatlan, szexéhes nyomorék, az ilyenekért nem is kár, hadd hulljon a férgese! >:D


Ha legalább az értelem minimális szikráját is látnám benne, akkor szerintem még sajnálnám is a szerencsétlent, de így még csak szánni sem tudom...

2013. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
63%

Hát,elég hülye a gyerek...

Talán fel kéne pofoznia valakinek.

2013. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
68%

"Szegény:( Én megértem, én lányként tartok itt ez mégnagyobb szégyen de barátaim sincsenek ennyit erről..és nem voltam hülye de már nem tudok mit csinálni."


Fogadni mernék, hogy te se állnál vele szóba! Tapasztalatból írom, hogy az átlagosabb lányok is válogatósak!

2013. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen egyértelmű hogy csak figyelmet akar.

Aki tényleg komolyan megakarja magát ölni az nem jelenti be.

Azért írta h "KINYÍROM MAGAMAT", mert így gondolkozott:

még mindig nem jelölt be senki, nem figyelnek rám...hopp, ki írom azt h öngyilkos leszek, erre már csak felfigyelnek

2013. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező! ha Te ismered, netán miért nem segítesz neki, mert elég lenne néha az ilyen embereknek egy kis beszélgetés is, hogy az agya helyre billenjen, ez csak észrevétel N
2013. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező belinkeli az adatlapját beszélgetnék vele! de nem ismere tehát nehezen állhatnék szoba vele.
2013. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
70%

Tudjátok mi a legjobb ??


A kérdező = a nyomorult csávóval..


magyarázat: aki negatív választ adott le lett pontozva :O

2013. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
57%
add már meg az adatlap címet, nagyon érdekelne :D
2013. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Az a szomorú, hogy régen én is így gondolkodtam,mint a srác,aki ezeket a marhaságokat írta facebookra. Szerencsére megváltoztam,nem lettem öngyilkos, nem fogom a nőkre,hogy miattuk szar az életem, nem ártok senkinek élem a kis világom :) Viszont a srác jobban járna, ha elmenne pszichológus, vagy keresne magának valami hobbit,amivel eltereli a figyelmét a nőkről, mert ilyen hozzáállással nem lesz barátnője, vagy megembereli magát, és utána lehet csajozni.
2013. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Nem az ismerősöm, lányként soha nem jelölném be, elég elmebeteg lehet az írásai alapján...

De gyönyörű, hogy először könyörög a csajoknak, hogy járjanak már vele, aztán mindent elküld a szé kur.va anyjukba....

És egyáltalán nem ronda, láttam már nála rondább pasikat barátnővel.

2013. jún. 30. 15:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!