Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért megy ez olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért megy ez olyan nehezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16L vagyok nemsokára 17 leszek.. nem akarom levágni a szokásos panaszkodást, hogy még nem volt kapcsolatom de jó lenni, nem is akarom itt "hirdetni" ezzel magam.. egyszerűen csak nem értem hogy mitől vagyok ennyire szerencsétlen ebben a dologban..régebben zárkózottabb voltam, most nyitott vagyok, idén nyáron már nem otthon ülök, néha járok el dolgozgatni, ide-oda mászkálok a városban, kimozdulok a barátnőimmel, tesómmal, de soha nem "botlok" senkibe.. és néha elgondolkodok pl a buszon v vhol h lehet h itt összefutok vkivel.. és tök irigy vagyok , bár tudom h nem szép de egy bnőm mesélte hogy ő kavart vkivel a balcsin, és h én is menjek le, de ez így már rossz mert ez tuti eszembe fog jutni és ha erre gondolok, akkor tuti nem lesz semmi..

és tudom nem szabad erre rágörcsölni, de mindig vhogy eszembe jut. Sok barátom van, és randizgattam, de mindig az van hogy aki nekem nem szimpi annak én és ez fordítva. Aki kicsit is tetszene kihasznál, szórakozik velem..

Sokszor elgondolkodok rajta hogy vajon van e olyan srác a földön aki tényleg hozzám való lenne.. külsőleg próbálom a legjobbat kihozni magamból, de átlagos vagyok.

A barátnőim nagy részének szintén nem volt kapcsolata de ők nem is járnak el néha randizni, szerintük majd csak akad vki, bár én tudom hogy senki sem fog bekopogni csak úgy.. próbáltam neten is ismerkedni, de szintén az megy ha nekem tetszene tuti elutasít..

és csak olyanoknak tetszek akik sajnáltatják magukat és egyfolytában depiznek, és ez már elijeszt


szerintetek?


2013. júl. 2. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Neked is csak azt tudom mondani, hogy szimpatikus lány vagy de minél messzebb laksz tőlem annál valószinűbb hogy bejönnél nekem. Szóval ha modnasz egy települést akkor megmondom ,hogy mennyire jönnél nekem be...


...rohadt karma :(...

2013. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
budapest
2013. júl. 2. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor tuti bejönnél nekem :(
2013. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Shevy miért nem írsz ki te is kérdést?:DD

Amúgy suliban nincsenek használható fiúk?

De odamehetsz bármelyik sráchoz az utcán:

- Szia, nem szeretnél meghívni egy fagyira - közben bociszemek

Tuti ledöbben, ha elsőre nem is, de bejöhet a módszer és te válogathatod meg, kihez mész oda:P

2013. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ugyan ebbe a cipőbe voltam, csak lányokkal. Megy a bulizás, táncolok is velük, de semmi, igaz, nem buli kéne csajozni. Ez volt egy féléve, azóta meg úgy vagyok vele, hogy egyszer majdcsak bekopog a "nagy" szerelem. Igaz, azóta nem is tettem az ügyért semmit.
2013. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

utolsó előtti ezen jót nevettem xD lehet hogy elküldene a francba xD

utolsó én is buliztam, de ott mindenki be van rúgva nem is terveztem hogy onnan ismerkedek.. miért hány éves vagy?

2013. júl. 2. 19:33
 7/10 anonim válasza:
egy évvel idősebb vagyok nálad
2013. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha Pesten nem tetszel senkinek, mi lenne ha vidéken laknál:D
2013. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
haha.:)
2013. júl. 3. 19:03
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 19:28

milyen kérdést írjak ki? :)

2013. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!