Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresős pasi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős pasi ennyire nyíltan leírja a negatív tulajdonságait, és így akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem pl. nem kellene ilyen pasi, lányok, ti mit gondoltok?


"Nagyon makacs tudok lenni és kevesen tudnak hatni rám ha eldöntök valamit.

Sokszor túlságosan is őszinte vagyok amiből már bőven volt gondom."

"Erre sajnos van példám is exbarátnő befestette haját és kérdezte tetszik-e hát nekem nem tetszett és meg is mondtam hogy sokkal szebb volt előtte erre megsértődött."

"Számomra az őszinteség az egyik legfontosabb dolog egy kapcsolatban(legyen az családi/baráti/szerelemi) még ha néha konfliktusokhoz is vezet."

"Nem igazán szoktam kimutatni érzéseimet és ezzel sokszor az őrületbe kergetem az embereket mert nem tudják mit gondolok/érzek.


2013. júl. 4. 11:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte! Azonban én helyedben skippelném! Az illető ugyanis érzelmileg instabil, valószínűleg van egy kis problémája a társadalmi élettel, nem mondom, hogy szociopata, de elég egoista ember. Én is ilyen vagyok, szóval azt tanácsolom hagyd a csudába!
2013. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem okesnak tunik.

Inkabb mondja meg hogy jobban tetszettem neki barnan mint szoken...

Az erzeseirol meg nah hat nem sok pasi beszel konnyeden...

2013. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
9: Hát az utolsó mondata pont ellentmond mindannak, amiket korábban kifejtett... nem jó az önismerete.
2013. dec. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!