Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresős pasi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős pasi ennyire nyíltan leírja a negatív tulajdonságait, és így akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem pl. nem kellene ilyen pasi, lányok, ti mit gondoltok?


"Nagyon makacs tudok lenni és kevesen tudnak hatni rám ha eldöntök valamit.

Sokszor túlságosan is őszinte vagyok amiből már bőven volt gondom."

"Erre sajnos van példám is exbarátnő befestette haját és kérdezte tetszik-e hát nekem nem tetszett és meg is mondtam hogy sokkal szebb volt előtte erre megsértődött."

"Számomra az őszinteség az egyik legfontosabb dolog egy kapcsolatban(legyen az családi/baráti/szerelemi) még ha néha konfliktusokhoz is vezet."

"Nem igazán szoktam kimutatni érzéseimet és ezzel sokszor az őrületbe kergetem az embereket mert nem tudják mit gondolok/érzek.


2013. júl. 4. 11:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ő olyan ember aki erre nem képes:

""Nem igazán szoktam kimutatni érzéseimet"

de leglább tisztában van vele.


De hát nem a te eseted, az világos, szóval ne rágódj rajta

2013. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Továbbra is azt mondom, hogy ez egy jó szűrő, mert a legtöbb nő, aki nem akar a sorok között olvasni, ahogy megnézi ezt, tovább is klikkel. Aki meg ennek ellenére kíváncsi a srác értékeire, az ráír. Hogy mutassa ki neten az érzéseit könyörgöm? :D
2013. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, miért ítéled el ennyire?! Nekem nem is hat negatívnak amit írt, őszinte, érdekli az igazság, nem játszik szerepet, szerintem ez becsülendő! Az, hogy nem tudja kimutatni az érzéseit, pedig nem azt jelenti, hogy érzékelen lenne! Nem kellene itt keverni a dolgokat! Szerintem amúgy meg, még ha nem is ismerem, ki tudja mutatni, csak lehet, hogy nem olyan feltűnő módon, meg lehet, hogy egy picivel több türelem, és megértés kell hozzá. Amúgy mért foglalkozol vele, ha nem érdekel? Nem értem...Amúgy meg egy erős jellemű embernek tűnik, bár tény, hogy vannak gyenge pontjai (nem tudja kimutatni az érzéseit), de emiatt nem elitélni kell, vagy rugdosni, hanem inkább segíteni neki, vagy legalább békén hagyni...
2013. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
semmi pozitívumot
2013. júl. 4. 11:38
 15/23 anonim ***** válasza:

engem nem zavar, különben is az ember nem látja kívülről saját magát, ő legalább elmondta, biztosan vannak jó tulajdonságai, csak ő azt észre sem veszi,

meg kell ismerni utána és mindjárt jobb, szimpibb így mintha szépeket ír, utána kiderül nem is úgy van, de nem vagyunk egyformák N

2013. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Szerintem korrekt srác. Tisztába van a hibáival, de ez nem jelenti azt, hogy nem próbálhat semmit sem "tenni" elleük. Én javarészt magamra ismerek a leírtak alapján. De önmagam egy korrekt, néha hisztis, de nagyon szerelmes embernek vallom. Biztosan neked is vannak negatív dolgaid, próbáld meg azokat kijegyzetelni, lehet még több is lesz, mint a fenti srácnak. Lehet picit sok az őszinteség, de mindenképp korrekt, hogy nyílt lapokkal játszik.
2013. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nagyon szimpatikus lenne ez a srác.
2013. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
igen vannak, és amiken tudtam csiszoltam is. de nekem nem kell olyan férfi, aki nem mutatja ki az érzéseit, és folyamatos konfliktushaddal kell megküdzenem. volt ilyennel régen dolgom, szinte végig szenvedtem, mert nem bírtam elviselni az érzéketlenséget. érzékeny típus vagyok, és nekem szükségem van arra, hogy valaki pl. kimutassa az érzéseit. meg első levélben exet nem említünk.,..
2013. júl. 4. 14:16
 19/23 anonim ***** válasza:
Akkor ne foglalkozz vele, nem a te embered ő.
2013. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Azért fogalmakkal nem ártana tisztában lenned kedves kérdező! Lehet valaki úgy is érzékeny, hogy nem tudja kimutatni! Viszont te meg inkább érzelgős vagy, sem mint érzékeny...van különbség!
2013. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!