Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért olyan nagy probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyan nagy probléma?

Figyelt kérdés
Mért baj az,ha nem dohányzom,nem fetrengek részegen és nem iszok negyven ember után egy piásüvegből?És mért baj az,ha én nem piálok és narancslét iszok vagy kólát?Most baj,ha én szeretem a narancslevet?Mért azokat a lányokat kedvelitek akiknek a fél melle kilóg,szoknya szinte nincs rajtuk , kilátszik minden,azt se tudjàk hol vannak és bűzlenek a dohánytól....És persze én ünneprontó vagyok ,mert nem vagyok ilyen "partyarc"
2013. júl. 6. 23:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
az a lényeg hogy puncid legyen
2013. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
blablablabla elcsépelt szöveg, NA ÁJJÁ FÖL AZT GYERÜNK A BOKORBA!
2013. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de kinek gond ez? A nyomoronc partyarcok mondják ezt? Mert akkor ott kulázd le, ahol tudod az ilyeneket. Keress értelmes srácot :)
2013. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kinek gond ez, de pl nálam a részegen fetrengős-dohányos nők esnek ki. Egy lány nagyon nem szexi részegen.
2013. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Első két válaszoló tipikus példája azoknak, akikről beszéltem....
2013. júl. 6. 23:07
 6/26 anonim ***** válasza:

nem a viselkedéseddel van a baj, hanem egy egyelőre ismeretlen dologgal


önismeret?

2013. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Aranyom, talán nem az alkoholista bunkó, partyállatok között kellene keresgélned, és akkor nem lennének feléd ezek az elvárások. Jaa de tudjuk, a normális srácok unalmasak. Tudod mit?! Akkor ne rinyálj!

Megvetem a dohányos nőket, a durván részeg nőket szintén!

2013. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kár,hogy ez a "megvetem a dohányos nőket" buli közben elfelejtődik....hagyuk ezt....hiába normális valaki buli közben egész más
2013. júl. 6. 23:14
 9/26 anonim ***** válasza:

ki mondta, hogy ez probléma? ez nem baj

menjél máshova szórakozni és keres más társaságot N

2013. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Talán nem buliban kellene ismerkedni!
2013. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!