Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért olyan nagy probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyan nagy probléma?

Figyelt kérdés
Mért baj az,ha nem dohányzom,nem fetrengek részegen és nem iszok negyven ember után egy piásüvegből?És mért baj az,ha én nem piálok és narancslét iszok vagy kólát?Most baj,ha én szeretem a narancslevet?Mért azokat a lányokat kedvelitek akiknek a fél melle kilóg,szoknya szinte nincs rajtuk , kilátszik minden,azt se tudjàk hol vannak és bűzlenek a dohánytól....És persze én ünneprontó vagyok ,mert nem vagyok ilyen "partyarc"
2013. júl. 6. 23:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"hiába normális valaki buli közben egész más"


Ja, részegen dupla annyit pofázok, de az erkölcseim nem változnak. NE MAGADBÓL INDULJ KI!

2013. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Aha...
2013. júl. 6. 23:22
 13/26 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge ne vegye magára...
2013. júl. 6. 23:23
 14/26 anonim ***** válasza:
akkor senki nem írna ide :D
2013. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
most akkor ba2meg akarsz válaszokat vagy csak kötözködni akarsz?
2013. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
csak megerősítést akar, az önvizsgálat ki van zárva
2013. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Hát,ha ahoz,hogy választ irjatok magatokra kell venni csak tessék....
2013. júl. 6. 23:32
 18/26 anonim ***** válasza:

"Akinek nem inge ne vegye magára."


Jaa bocs, azt nem írtad, hogy csak a bunkók a célközönséged. Tipikus liba...

2013. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Most jol megmondtad....
2013. júl. 6. 23:41
 20/26 anonim ***** válasza:
Rossz körökben mozogsz. De úgy tűnik, neked abból a fajtából kell pasi. A hozzád hasonló absztinens férfiak nem menők a szemedben, ugye?
2013. júl. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!