Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért olyan nagy probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyan nagy probléma?

Figyelt kérdés
Mért baj az,ha nem dohányzom,nem fetrengek részegen és nem iszok negyven ember után egy piásüvegből?És mért baj az,ha én nem piálok és narancslét iszok vagy kólát?Most baj,ha én szeretem a narancslevet?Mért azokat a lányokat kedvelitek akiknek a fél melle kilóg,szoknya szinte nincs rajtuk , kilátszik minden,azt se tudjàk hol vannak és bűzlenek a dohánytól....És persze én ünneprontó vagyok ,mert nem vagyok ilyen "partyarc"
2013. júl. 6. 23:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont!
2013. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Kifejezetten azok.....nem is a fiukról beszéltem,hanem a lányokról..
2013. júl. 6. 23:50
 23/26 anonim ***** válasza:

"Kifejezetten azok.....nem is a fiukról beszéltem,hanem a lányokról.."


Akkor miről beszélünk? Partyarc csávónak nyilván a belevaló csaj kell, nem pedig egy szűzk..va.

2013. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
létezik arany középút...(:
2013. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod...a magadfajtával csak a 15éves szűzk.rvák állnak össze
2013. júl. 7. 00:08
 26/26 anonim ***** válasza:

Csak gondolj bele: elmész egy olyan helyre, ahol mindenki iszik, dohányzik és ilyen szabadabban viselkedik, aztán fel vagy háborodva, hogy miért csodálkoznak azon, hogy te ezt elítéled.

Közelítsd meg másik oldalról, ez kb olyan, mintha elmennél könyvtárba, és valaki odaállítana, hogy milyen hülyeség már könyveket olvasni.

De aki nem szeret olvasni, nem megy oda...

ha nem szeretsz inni, és zavar ez a bulis közeg, akkor ne menj oda. Ezt olyan embereknek találták ki, akik ezt élvezik, te nyilván nem, nem kell erőltetni. :)

21L

2013. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!