Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Telesen belezúgtam, de elmebaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telesen belezúgtam, de elmebajosnak néz. Hogyan "enyhítsek" a helyzeten?

Figyelt kérdés

Szóval. Belezúgtam az unokatesóm haverjába. Onnan "vettem észre", hogy pár napja csak ő jár a fejemben, álmodozok róla, mindenhol őt látom, mindenben és mindenkiben. Szóval, azt hiszem szeretem.

De ő viszont komplett elmebajosnak néz, mert amikor a közelében vagyok, automatikusan teszem az agyam, meg "kémkedek" utána. És ez egy idő után már engem is idegesít. Egyre inkább komplett hülyének néz, és megpróbál elkerülni. Nagyon rosszul esik. Valaki tudna segíteni, hogy ilyenkor mi is a teendő? :(

Ja, még annyit, hogy az uncsim és a srác is 100 km-re laknak tőlem, és kb félévente találkozunk, meg hogy bejelöltem már a srácot facebook-on, de nem szándékozik visszajelölni, pedig volt fönt, amikor az unokatesóméknál voltam, és ő beszélgetett vele skype-on, én meg neteztem...

Köszi előre is a segítséget. :)



2013. júl. 6. 23:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Végül addig tépelődtem, amíg nem írtam neki egy üzenetet... Most már tuti elmeháborodottnak tekint. :"D
2013. júl. 7. 16:16
 12/17 anonim ***** válasza:
Amúgy ha találnál egy másik srácot lehet, hogy leesne neki, hogy "nem tetszik neked", és talán ki is vered a fejedből, ha jön egy másik srác, és beleszeretsz, de ez nem megy könnyen tudom, de jó lenne egy ilyen. Vagy álpasi. Na már én is őrülteket beszélek, de hitesd el vele, hogy nem ő kell neked, és lehet, hogy rájön, hogy szeret, vagy tetszel neki. Ilyenkor szoktak rájönni, amikor elveszítenek valakit! :)
2013. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen, igen, értem, de az a probléma hogy ő is egy ilyen "jön-majd-másik-pasi-és-akkor-megvigasztalódsz"... Csak ugye Ő AZ A MÁSIK PASI. :D
2013. júl. 7. 19:51
 14/17 anonim válasza:

Semmi esélyed nála... Utál,nem veszed észree?? Kerül téged+komplett idiótának tart,te is leírtad,mit várrsz? Hogy visszajelöl faszbúkon és remegő kézzel ráírsz h járunk? Aztán kamujárás lesz facebookon... Nem tudom én a helyemben elfelejteném a srácot ,és bevonulnék 1 diliházba...:DD De most komolyan,keress más srácot,mert ha össze jönne a járás(ami lehetetlen) akkor milyen ciki már ,hogy az unokatesód látja ahogy smároltok stb... Gyere össze mással,ha érdekelnek fiúk ,tudok kűldeni 1 párat privibe(én lány vagyok),akik összejönnek bárkivel....A fiúk előtt csinosan és sexyn kell öltözködni ,föleg ha bele vagy esve,és normálisan viselkedj vele(Ne kémkedj utánna!!??!! :D Sok sikert am...


15/L

2013. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hát.. Köszi. :"DD

Mondjuk engem nem túlzottan zavarna, ha látna minket smárolni az unokatesóm. Max ha őt zavarná, nem állnánk ki a nappali közepére. És nem kamu járás lenne, mert akkor eggyel több ok, hogy többször látogassam meg az unokatesómat. :D

Amúgy nem, köszi, nem jövök össze "akárkivel". És ez a szexin öltözködés.. Az viszonylag megy, de nem rakom ki a csöcseimet. :D

Viszont ez a diliházas... Öhm.. Mindegy...

2013. júl. 10. 00:13
 16/17 anonim válasza:
44%

Úgysehhjössz össze senkivel,béna vagy ... Menj oda hozzá smárold le azt cső.. Nem köll túlparázni a dolgokat

Az utolsó válaszolónak igaza volt... Vonulj diliházba XDXDXD

2013. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi, az lesz.. xd De akkor lehet hogy ő előbb hívja rám az elmegyógy embereit, minthogy beérnék az intézetbe. :"D Vagy lerugdos magáról.. xd Mindegy, inkább nem akarok meghalni. :D
2013. júl. 10. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!