Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Őszintén, nagyon csúnyák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Őszintén, nagyon csúnyák az ilyen aszimmetrikus cicik? L/18

Figyelt kérdés

Szerintem gusztustalanul aszimmetrikusak és túl nagyok a mellbimbóim. A jobb oldali rosszabb, mint a bal, nagyobb a bimbi és néha olyan, mintha picit lógna, meg oldalra állna, plusz még egy nyamvadt anyajegy is van rajta. Ruhában nem látszik, de engem rettenetesen zavar:

[link]

[link]

[link]

Arcra és alakra egyébként nagyjából csinosnak mondható vagyok, buszon, utcán van sok férfi/fiú, aki megnéz, és még saját magam sem látom rondának magam (bár olykor elbizonytalanodok.)

Tudom, hogy ha lesz valaki, aki szeret, akkor nem a fura cicijeim miatt fog dobni, de éppen az a baj, hogy eddig életemben még soha nem közeledett hozzám úgy igazából senki. Mindig is félénk, csöndes lány voltam, enyhén önbizalomhiányos.

Inkább a belső értékek érdekelnek, és én sem tökéletes küllemű férfire vágyom, csak olyasvalakire, aki jószívű, értelmes ember, és az egész lényemet képes lenne szeretni.

De nagyon szeretném, ha igazán szépnek is látna, ezért kérdezlek titeket, idegeneket. Tudom, hogy undorító dolog tőlem közszemlére tenni a cicijeimet, de a környezetemben senkitől nem mernék úgy véleményt kérni, hogy megmutassam őket.

Szóval marad az ismeretlenség "áldása".



2013. júl. 7. 21:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Az irásod alapján értelmes és szerethető lány vagy,nekem nem jelentene semmit hogy milyen formája van a mellednek,ettől ezerszer fontosabb dolgok a döntőek.
2013. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteséget! Örülök, hogy nem mindenki tartja lehetetlenül visszataszítónak.
2013. júl. 7. 21:14
 13/35 Doktor Jo ***** válasza:

Tényleg elég bátor vagy, hogy csak így közszemlére tetted a melleidet, vagy inkább már kicsit szomorú ? Nem tudom... Szerintem nincs velük baj, sok lánynak elmondtam már itt is, hogy nem csak a mell vagy a fenék számít, hanem az összhatás, ha van egy lány aki bejön nekem, akkor nem ezen akadok fel bár nem vagyunk egyformák. Szerintem szépek, és ne foglalkozz a sztereotípiákkal, semmi baj nincs vele.


Mivel én tanácsot sosem adok csak ötletelek, tiéd az érdem ha jól használod, amit felhasználsz :)


Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot és pártatlanul, korrekt válaszokra számíthatsz, bármilyen témában.

2013. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Jobb ha tudod, hogy ha valaki igazán szeret téged, akkor mindenestül szeret téged. Aki a melleiden kiakadna, az csak a szex miatt lenne veled. De aki a lelkedet szereti, az nem ütközik meg ezen...
2013. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Szerintem vállalhatóak, ha meg az arcod szép és a feneked, akkor nem hiszem, hogy ez miatt otthagyna valaki, én biztos nem. 20/F
2013. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Inkább az elkeseredett kategóriába tartozom, mint a bátorba. Tudom, hogy az összkép a lényeg, de egy éve már iszonyatosan bánt, hogy ilyenek a cicijeim, és sokszor éjszakákat sírok át miattuk. Plasztikáztatni nem fogom, akkor inkább sosem látja majd senki melltartó nélkül.

Csak igazából, ha eljön az idő, a legfontosabb lelki és szellemi kapcsolat mellett a normális, felszabadult testi intimitást is ki szeretném tapasztalni, és a nőknél érzékeny pont a cici, ugye, nálam meg különösen. Viszont hogy ilyen furák és csúnyák, elképzelhetetlen, hogy megmutatnám akárkinek is a való életben.

2013. júl. 7. 21:26
 17/35 anonim ***** válasza:
Nem a mell a lényeg egy lányban, nekem nem legalábbis. Nehéz manapság jellemre megfelelő lányt találni, szóval, ha te olyan lány vagy, akinek a jelleme, személyisége megfog, akkor nem érdekel a melled kinézete például.
2013. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Nem látok én a melleidben semmi kifogásolni valót. Van ennél szebb is, ez tény. De ezek akkor sem szégyellni valóak!


Ha valaki nem akar foglalkozni velük, mert nem tetszik neki, hát magára vessen! Találsz helyette másik hármat. Csak a felszínes, külsőségekre adóknak nem lennének a melleid jók, mindenkinek, aki éretten gondolkodik, annak tökéletes!


32F

2013. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Nézd, az igaz, hogy nem szokványos. Ahogy az is, hogy a mai világot és igényeket ismerve valóban nem kelendőek. De ne keseredj el. Ha csak kevesen is, de vannak, akiknél az ilyesmi nem mérvadó. A jellemed a lényeg. Az pedig máris szimpatikusnak hat, értelmes lánynak tűnsz :)
2013. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Legalább van!
2013. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!