Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már örökre ilyen szerencsét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már örökre ilyen szerencsétlen leszek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.Gyerekkori rossz élmények miatt nagyon zárkózott lettem,és egyszerűen nem tudok emberekkel(de főleg lányokkal) ismerkedni.

Például ha táborban vagyok,akkor látom,hogy kb. a második nap este fiúk-lányok már teljesen összemelegedtek,telefonszámokat cserélgetnek,én meg egyedül maradok.Mindig kialakul egy ilyen fiú-lány baráti kör,és én abból mindig kimaradok.Sajnos mindig is felveszek egy ilyen borzasztó,zárkózott,nyikorgóan udvarias maszkot amit nem sikerül levetkőznöm.

Ha valakivel sikerül is összeismerkedni,abból sem lesz semmi,mert kb. elfelejtenek utána.

Ebben a pillanatban is egyedül vagyok itt a szálláson.A többiek elmentek strandra.(nekem fàj a lábam) Ráadásul már eléggé " ki vagyok éhezve",de nem fogok magamhoz nyúlni...iszonyatosan szégyellem,hogy mások fűzik a csajokat,én meg itt egyedül...


Nagyon rossz ez így.Hogy változhatnék meg?

17/F


2013. júl. 10. 16:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ha kondizol és még táncolsz is akkor könnyen lehet, hogy a lányok kedvence vagy, csak nem tudsz róla.

nagyon kevés fiú tud jól táncolni, hidd el, ez egy nagy pluszpont.

2013. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
le vagy barnulva? Menőn öltözködöl?
2013. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hiába tudok tudok táncolni,ha ez senkit sem érdekel..:D


Nem vagyok full barna,de fehér sem,le vagyok sülve vmennyire.

Normálisan öltözködöm.

Ilyenkor farmerrövidgatya+rövidujjú

2013. júl. 10. 17:08
 14/18 anonim ***** válasza:

hidd el, hogy még érdekelhet valakit.

tudod, milyen hiánycikk van táncolni tudó fiúkból?

sok a táncban teljesen analfabéta fiú/férfi, meg van az a típus, aki azt hiszi, hogy tud táncolni, és össze-vissza rángatja a nőt :D na az nagyon gáz :D

szóval ha tudsz táncolni, kicsit le vagy sülve meg még kondizol is, hááát... vannak esélyeid bőven.

csak szedd össze magad most már és beszélgessél.

biztos, hogy van, akinek bejössz, mert csomó lány szereti a kicsit titokzatos fiúkat. és ha jól nézel ki + nem mersz beszélgetni = titokzatos vagy.

már a kamaszlányok szemében.

max. te erről nem tudsz.

2013. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor úgy látom tényleg csak a kommunikációval van bajod. Esetleg utánnanézhetnél egy komm tréningnek, vagy PUA tanfolyamnak.
2013. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ne vedd sértésnek,de a lányok se tudnak nagyon táncolni:D

Én társastáncolok,de az ma nem divat,helyette a hip-hopból átalakított diszkótánc a menő.


Nem hiszem,hogy engem bárki is titokzatosnak talál,max. egy unalmas bal*asz nak

2013. júl. 10. 23:52
 17/18 anonim ***** válasza:
haha, nem, biztos nem! vicces vagy.
2013. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Addig, amíg te magad unalmas balféknek tartod magad, addig hogy várod el, hogy más felfigyeljen rád? Azt gondolod talán, hogy ezt valami külső erő méri rád, és csak úgy valaki "balféknek születik"? Hát nem. Ezt a saját korlátozó gondolkodásod idézi elő, ahogy magadról és a világról gondolkodsz. Emiatt blokkolsz le társaságban.


Például: Sekélyes gondolkodásúnak tartod a mai korosztályodbeli lányokat, fiúkat?


Ha igen, akkor miért állnál le velük társalogni? --> Nem fogsz.


Még van egy pár ilyen, vagy ehhez hasonló korlátozó hiedelem, ami ugyancsak nem használ a kommunikációnak. Ezeket érdemes felismerni, és akkor könnyebb dolgod lesz. Persze ez nem két perc dolga, energiát kell befektetni, hogy megismerd magad, és elfogadd magad, és az embereket is olyannak amilyenek. A világon változtatni nem igazán tudsz, de önmagadon annál inkább.


Még két praktikus tanács amit előttem is mondtak már:

Érdeklődj az emberek iránt! Kérdezz tőlük. Akkor már mindjárt lesz közös témád velük. Addig míg semmit nem tudsz róluk, közös téma sincs!


A második pedig a mosoly ereje. Erőltesd magad rá, hogy mosolyogj (nem kell vigyorogni vint a vadkörte azért) de ha "befogadó" az arckifejezésed, akkor más is sokkal könnyebben megy oda hozzád dumálni. Próbáld ki, hazafele menet egyszer, mosolyogj végig. Figyeld a járókelők reakcióit (csajok). Másik nap direkt vágj tömeggyilkos fejet. Hidd el, észre fogod venni a különbséget!

2013. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!