Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Elutasitottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Elutasitottam egy pasit, es tobb, mint ket eve csak nez? Nem kellek neki, vagy mar nem latja ertelmet, hogy kozeledjen?

Figyelt kérdés
Az ilyen nagydumas pasik koze tartozik, aki utan futnak a csajok, es barkit megkaphat(es meg is kap). En 2x kikosaraztam, azota nem lep, csak ha meglat mindig bamul.
2013. júl. 14. 12:29
 1/6 Froncsi ***** válasza:

Hát nem elutasítottad???? Mit vársz? Bepróbálkozott, lekoptattad.

Nem látja értelmét, hogy közeledjen már

2013. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, jogos szerintem, engem egy ilyen lány már csak akkor érdekelne, ha nagyon extra lenne, miért dobtad 2x? 17 f
2013. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvasd át még 1x a kérdésed, amit leírtál, és tanuld meg értelmezni.

Akkor már talán rájössz, hogy hol a hiba.

2013. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De akkor miert bamul? Amugy meg sokszor 1-2 alkalomra hasznalja a csajokat, akkor nalam miert nem mer tovabb probalkozni?

Es hogy miert utasitottam vissza, mert attol feltem, hogy engem is csak szexre hasznalna.

2013. júl. 14. 13:02
 5/6 ASOT ***** válasza:
Te tényleg ilyen sötét vagy hogy nem tudod?
2013. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem az a csoda, hogy kaptál egy második esélyt


harmadikat nem várnék a helyedben

2013. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!