Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, őszintén! Nektek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén! Nektek mit jelent, ha azt mondjátok egy pasi külsejére, hogy nincs vele gond?

Figyelt kérdés
Azt, hogy "másnak biztos jó lesz" vagy azt, hogy "nekem is jó lenne"?
2013. júl. 14. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Te idióta, nem hallottál még arról, hogy "okés a srác/csaj, de nem az esetem"?


utolsó álszent retek az any@d te fszkalap. tudod kit ajnározz itt.

2013. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Attól függ szerintem,hogy kinek mondja.Ha pl legjobb barátnőjének,akkor arra utal h megfelelsz az elvárásainak,ha te rakérdeztél h hé hogy nézek ki és arra mondta akkor nem akar megbántani,de nem igazán vagy az esete,ha egy haverodnak mondta akkor szintén,mert feltételezi,hogy a haverod visszamondja neked.Személyes véleményem szerint.:-)De aztán ki tudja,minden ember más..Üdv!
2013. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálam azt jelenti, hogy aranyos, rendes, külsőre se csúnya. Van olyan jó pasi, hogy akármelyik barátnőmnek nyugodt szívvel ajánlanám, de nekem speciel valamiért nem az esetem.

19/L

2013. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!