Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem meg?

Figyelt kérdés
A barátnőimnek mind van barátja, első randin már szexelnek és mindent megcsinálnak a pasiknak, nekem ez nem megy.
2013. júl. 22. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg.
2013. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátnőőők? :D Ezek inkább emelt díjas ridikülpörgetők.
2013. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is baj! Akik már első randin szexelnek azok biztos szexmániások! Első randin biztos nem szexelnék.. Előtte max jól megismerkednék az adott hölggyel. És utána :)
2013. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezt bebuktátok, volt egy kérdés, ahol azt tanácsoltátok, úgy lesz egy lánynak pasija, ha az első randin szexel, sz.op stb... akkor most miért az ellenkezőjét írjátok. és mind ugyanazok vagytok!!!
2013. júl. 22. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd akkor ne tedd meg. Azért ne csinálj valamit amitt nem szeretnél csak mert a többiek csinálják vagy mondják és "ez a divat" Ha meg teszed ógy hogy nem esik jól akkor egész életedbe lelkileg nyomott hagy. Majd ha ógy érzed hogy igen vele eltudnám képzelni az együtt létett meg szeretnéd akkor feküdj le az illetővel addig ne mert nyomot hagy az életedbe
2013. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a 4-es kommentet el kellene olvasni
2013. júl. 22. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ötös válaszoló vagyok ha kiváncsi vagy megadom azokat a kérdéseket amikre válaszoltam és megláthatod hogy minden ilyen hasonló jelegű kérdésre hasonlót írtam mint a tiedre. Szóval te buktad
2013. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!