Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gáz ha azt élvezem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gáz ha azt élvezem hogy elmegyek egy jó nő mellett és megfogom a seggét?

Figyelt kérdés
tehát ha egyedül van a nő, és sétál vagy akármi, akkor megfognám a seggét mert jó segge van, vagy hozzáérek, vagy megcsókolom a nőt, teljesen idegenekről van szó, biztos nagy köcsögnek vagy valami nem jót fognak gondolni, de ettől több bajom nem igazán lehet, esetleg megpróbál lenyomni egy sallert, de ha bomba nőt fogok meg vagy csókolok meg akkor még a pofon miatt is megéri, nem? ti szoktatok ilyent csinálni?
2013. júl. 28. 20:24
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
aha, leginkább valami loser creeper pötsnek fog nézni, meg betegnek meg ilyenek,,
2013. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
Nem is mondassz hülyeséget te :)
2013. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem tudom, én azért bele vernék egyet a fejedbe, ha látom hogy előttem zaklatsz egy nőt.
2013. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
első válaszoló, mint írtam engem nem érdekel hogy utána mit gondol meg mit mond, megvan az élvezet és kész, de csak is utcán metrón vagy ilyesmin nem biztos hogy csinálnék ilyent mert ha megjelenik a barátja akkor nem bírok elfutni xd :D
2013. júl. 28. 20:28
 5/52 anonim ***** válasza:
legalább bevállalós vagy, van aki rá sem mer nézni egy szép nőre xD
2013. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem minősül véletlenül szexuális zaklatásnak? Mert akkor nagyobb bajod is lehet egy pofonnál.
2013. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
3-as hát értem én ezt az oldalát is, de némelyik nőnek olyan segge van hogy szinte ki sem bírom hogy ne fogjam meg vagy valami, eddig még nem csináltam ilyeneket mert ahol lakok itt nincs túl sok jó nő, de nemsokára nagyobb városba megyek iskolába és ott csinálnék ilyent
2013. júl. 28. 20:29
 8/52 anonim ***** válasza:
87%

Ismerős helyzet én is bírom ha "véletlenül" hozzám ér egy csaj eheheheh...


Ez van ha az ember ronda és soha az életben nem lesz esélye egyiknél sem.

2013. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
de ez már számíthat zaklatásnak, de hát eltűnök pár másodpercen belül, esetleg köszönök neki ha visszaköszön megmondom neki hogy olyan szép segged van hogy ritkán látok ilyen, esetleg sportolsz valamit? esetleg ha bevállalós a nő akkor megengedi hogy megfogjam, ha nem bevállalós akkor meg megmondom neki hogy nem tudok magammal mit csinálni és valami kényszerít rá hogy most megfogjam a fenekedet...
2013. júl. 28. 20:31
 10/52 A kérdező kommentje:
de én nem vagyok ronda, szokott is csajom lenni, ritka mikor huzamosabb ideig nincs csajom, de gyorsan szeretek váltani, mert megunom, és ezért jó kitapasztalni hogy melyik segg milyen jó tapintás alapján :D
2013. júl. 28. 20:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!