Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gáz ha azt élvezem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gáz ha azt élvezem hogy elmegyek egy jó nő mellett és megfogom a seggét?

Figyelt kérdés
tehát ha egyedül van a nő, és sétál vagy akármi, akkor megfognám a seggét mert jó segge van, vagy hozzáérek, vagy megcsókolom a nőt, teljesen idegenekről van szó, biztos nagy köcsögnek vagy valami nem jót fognak gondolni, de ettől több bajom nem igazán lehet, esetleg megpróbál lenyomni egy sallert, de ha bomba nőt fogok meg vagy csókolok meg akkor még a pofon miatt is megéri, nem? ti szoktatok ilyent csinálni?
2013. júl. 28. 20:24
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

""De hát bíró úr, csak azért erőszakoltam meg, mert már vagy 50 csaj elutasított, és máshogy nem tudok kúrni.""


Ahahahahaha XDXDXD

2013. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
csináld csak nyugodtan, egyszer úgyis megver valaki.:P
2013. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Hát jó akkor ne adjanak ingyenest, de akkor kérdem én, hogy legyek normális, ha már nem vagyok az, mert módszeresen tönkretett egy alkoholista? Ennek folyamánya a mínusz ezres önbizalom, a rossz szociális képességek meg az őrült fantáziák.
2013. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Én pofon vágnálak, csinálták már ezt velem és a gyomrom ugrott föl egy perc alatt,mellékesen erőszakoltak már meg kicsit érzékenyebb vagyok ezekre a dolgokra
2013. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
miért fordulna már fel a gyomra a nőnek? utolsó veled valószínűleg azt csinálták hogy oda settenkedtek mögéd és úgy fogták meg, de ha én beszélgetek egy csajjal és egyszer csak megfogom a seggét az szerintem más dolog mint oda lopózni valaki idegen mögé és rámarkolni...
2013. júl. 29. 08:52
 46/52 anonim ***** válasza:
# 36 nem mondod, hogy ketrecharcos vagy? O.O
2013. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
én tanultam önvédelmet, szerintem simán lenyomnálak, de nem látszik rajtam, szeretem a szép ruhákat, de ha ezt velem megtennéd, nem köszönnéd meg, amit tőlem kapnál:DD egyébként vannak gyengepontjaid, nem kell ahhoz harcmüvésznek lenni, hogy jól tökönrúgjanak...
2013. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
ez most a kérdezőnek szólt? :D vagy nem te vagy az mma-s?
2013. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

#47


Ezért kell egy ilyen akcióra felkészülni. Létezik olyan védőeszköz amivel bevédheted a golyóidat... :D

2013. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Remélem majd (még az elején) egy olyan csajt fogdosol meg aki tud ütni aztán jól állonver azt kifekszel... Bár úgyis tudom, hogy ez a gyakorikérdések élőben meg meg sem fordulna a fejedben ilyet csinálni úgy be lennél szarva...
2013. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!