Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gáz ha azt élvezem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gáz ha azt élvezem hogy elmegyek egy jó nő mellett és megfogom a seggét?

Figyelt kérdés
tehát ha egyedül van a nő, és sétál vagy akármi, akkor megfognám a seggét mert jó segge van, vagy hozzáérek, vagy megcsókolom a nőt, teljesen idegenekről van szó, biztos nagy köcsögnek vagy valami nem jót fognak gondolni, de ettől több bajom nem igazán lehet, esetleg megpróbál lenyomni egy sallert, de ha bomba nőt fogok meg vagy csókolok meg akkor még a pofon miatt is megéri, nem? ti szoktatok ilyent csinálni?
2013. júl. 28. 20:24
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%

Ja akkor csak simán telhetetlen vagy.


Én ha elkzdeném ezt csinálni az azért lenne, mert tudom hogy úgysincs vesztenivalóm, sőt. Szóba állni velem egyik se fog soha, szóval nekem már úgyis mindegy. Az a nagyjából 50 év ami meg hátramaradt elég hosszú ideig fog tartani...

2013. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
Gondolom lehetsz vagy 16,jól mondom kérdező?
2013. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem vagy ronda, nem jogosít fel arra, hogy bárkit fogdoss. Csak egyszer kell, hogy elkapjanak; vagy kórházba kerülsz, vagy börtönbe :P
2013. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
Szép elképzelés, gondolom a valóságban meg rá sem mersz nézni egy nőre:)
2013. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
majdnem 16! 15 vagyok! igen eltaláltad telhetetlen vagyok! annyira szép segge van sok nőnek, és ráadásul provokálnak, mert a nagyja feszülős nadrágokat húz fel, úgy feszül a seggén hogy az egész segge látszik, látni még a vágányt is a segge között, majdnem olyan mintha meztelen lenne, mondjuk jobb lenne ha meztelen lenne, de így is jó megfogni, megmarkolni úgy óvatosan, esetleg azért köszönni a csajnak hogy ne ijesszem meg a csajt, mert az nem jó, köszönök neki kicsit beszélgetek vele, dicsérem meg ócsárolom egy kicsit hogy ez szép rajtad de ez csúnya rajtad meg ilyesmi mert kell nekik pozitívat és negatívat is mondani nekik, és akkor beszélek vele pár szót és akkor nem ilyed meg, mert ha én a helyébe gondolom magam akkor én sem örülnék hogy egy vadidegen akárki elmegy mellettem és rámarkol a seggemre, lehet sikítana is egyet, vagy akármi, vagy a táskájával rögtön lecsapna, ezért beszélek vele, és nem ijed meg!
2013. júl. 28. 20:39
 16/52 anonim ***** válasza:

De ez olyan szemétség. Az utcán tilos ilyet csinálni, máshol meg sosem lesz rá lehetőség, legfeljebb 3-4 hónap hazudozás, taktikázás után mire végre ágyba tudod vinni. És abba is benne lesz már 80-90 ezred minimum. Vagy rossz esetben csak a pénzed nyúlja le aztán szevasz van.


Miért nem lehet ez könnyebb? A szerelem úgyis csak mese, meg mellébeszélés, szóval nem lehetne leegyszerűsíteni a dolgokat...? Rengeteg időt és pénzt spórolnánk, ráadásul az esélytelennek kinvezett lúzerek (mi) is esélyhez jutnánk. És nem miután belefeccöltünk 80 ezret a csajba.

2013. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
14-es jajj már... 14 évesen már búcsút intettem a szüzességemnek, már 4 csajt dug.tam meg! nem félek a pi.nától, meg is merem fogdosni a nőket, csak aztán a következményektől félek egy kicsit, hogy valaki elkap vagy valami, de mondom úgy kell hogy beszélgetek vele, meg stb..., nem csak úgy odamegyek egy idegenhez és rámarkolok! és megvárnám azt a pillanatot mikor legkevesebben látnak...
2013. júl. 28. 20:41
 18/52 A kérdező kommentje:
16-os tilos költeni a nőre, főleg nem 80-90 ezret, mert akkor csak a pénz miatt lesz veled! ezt sem tudod hogy nem szabad őket meghívni? ha veled van már a csaj akkor meglehet hívni, de nem azzal kell elcsábítani őket hogy veszel neki egy italt vagy egy sütit!
2013. júl. 28. 20:43
 19/52 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm az ilyen embereket, mint te. Semmi jogod nincs fogdosni valakit az engedélye nélkül, velem történt már párszor ilyen és mocskosnak éreztem tőle magam, majdnem hánytam :S
2013. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, remélem téged is megfogdosnak majd a börtönben.
2013. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!