Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gáz ha azt élvezem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gáz ha azt élvezem hogy elmegyek egy jó nő mellett és megfogom a seggét?

Figyelt kérdés
tehát ha egyedül van a nő, és sétál vagy akármi, akkor megfognám a seggét mert jó segge van, vagy hozzáérek, vagy megcsókolom a nőt, teljesen idegenekről van szó, biztos nagy köcsögnek vagy valami nem jót fognak gondolni, de ettől több bajom nem igazán lehet, esetleg megpróbál lenyomni egy sallert, de ha bomba nőt fogok meg vagy csókolok meg akkor még a pofon miatt is megéri, nem? ti szoktatok ilyent csinálni?
2013. júl. 28. 20:24
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
ja és azért nem öregebbeknek fognám meg a seggét, aki már esetleg anyuka vagy valami, hanem kb 20 évesekig a 15-16 évesektől! egyébként mivel büntetnének meg engem 15 évesen? megfogtam egy nő seggét? molesztáltam szexuálisan? hát egy 15 évest ezért nem pénzbirságolnak és böntönbe sem csuknak egy 18 éves már nem csinálhat ilyent, de szerintem én még igen
2013. júl. 28. 20:45
 22/52 anonim ***** válasza:

#19


De akkor mit tegyen az ember, ha egyikőtök sem áll vele szóba? Így járt? Viselje el és rhadjon meg? Nebjen protikhoz? Az gusztustalan ráaásul drága is.


Szóval valahol le kell vezetni a hormonokat és a napi kétszeri kétórás recska már régen kevés.

2013. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nekem egy 15 éves kissrác fogdosná a seggem, olyat bevernék neki, hogy beesne a busz alá. :)
2013. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
52%

# 17

Ja, úgy tűnik valaki mer nagyot álmodni. Lassan itt a lefekvés ideje:)

2013. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
Felfüggesztettet kaphatsz, majd ha párszor megismétlődik a dolog mehetsz a fiatalkorúak börtönébe. És de, pénzbírságot is kaphatsz, amit a szüleidnek kötelessége kifizetni. ;)
2013. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
és hogyan kapnak el? meglátja egy rendőr hogy én beszélgetek valakivel majd megfogom a seggét és elmegyek és senki nem szól semmit?
2013. júl. 28. 20:48
 27/52 A kérdező kommentje:
nem szól semmit a lány, akkor a rendőr nem fog odamenni kérdezősködni hogy miért fogták meg a seggét
2013. júl. 28. 20:50
 28/52 anonim ***** válasza:
Hát egy 15 éves szarjankót nem nehéz elintézni, akár még a csaj is lenyomhat, akit megfogdostál. Vagy bárki más, aki a közelben van, és gyorsabban fut, mint te.
2013. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
tudok futni, és kondizok, nem nyom le egy 25 éves csaj sem, de 18-20 év felettit nem akarnék megfogni... de hát ha ennyire rossz ötletnek találjátok akkor lehet hogy hagyom, de azért írhattok még kommentet!
2013. júl. 28. 20:53
 30/52 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz ötletnek tartom. Elsősorban morális okok miatt, de ha ez nem győz meg téged, akkor jusson eszedbe, hogy mindig van gyorsabb és erősebb. És ha egyszer elkapnak, csúnyán pórul jársz.
2013. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!