Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nem túl okosak?

Figyelt kérdés
Nem provokálás a célom!De megdöbbent a tény,hogy a nők tulajdonképpen nagyon "gyerekesek".Ha teljesen infantilis témák kerülnek szóba,akkor azt vettem észre,hogy abban a helyzetben érzik a legjobban magukat.

2013. júl. 29. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

érdekes én kerülöm ezeket a témákat

akkor most mégsem vagyok nőből???


pill meg kell lesnem ....



de nő vagyok - akkor most mi is van ????

2013. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Biztosan igy van, ha ezt tapasztalod. Ne is szolj egy szot se nökhöz. Hagyd meg nekem! Én sem vagyok olyan nagyon okos. Mindig találok nálam okosabb és nálam kevésbé okos nöket. Te maradj csak a fiuknál, meg a 100 évvel ezelötti felfogásnál!
2013. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%

Hát való igaz logikájuk nincs, sok dologhoz nagyon hülyék, de van 1 dolog amiben profik: a hazudozásban és a manipulálásban. Úgy szedik el a pénzed, hogy még te fogsz örülni neki - és ha igazán okos még csak le sem kell veled feküdnie.


Illetve ha ki akarsz kezdeni bármelyikkel i, már az első percben átlátnak a dolgon és hülyítenek ahogy mindig közben meghívatják magukat minden baromságra + mozi + utazá + "elveszett a tárcáju és jól jönne a pénz" de ha durvább dolgok jönnének "fáj a fejük"


Senki nem tud olyan gátlástalanul és lelkiismeretlenül manipulálni, színészkedni és hazudni, mint egy csaj.

2013. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Voltak-vannak női tudósok is!

Mik azok az infantilis témák?

Én is gyerekes vagyok, de engem nem érdekel.. Hasonlóan gyerekes fiút keresek, vagy olyat, akinek tetszik ez. Akik lenézik az ilyen csajokat, azokat inkább elkerülöm.

2013. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Hasonlóan gyerekes fiút keresek"


Nem lesz nehéz dolgod kismillió ilyen van.


Ők szoktak páwa stílusban szimpla szavakon röhögni meg piálni mint a barom utána üvöltözni egész éjjel az utcán, mert "DEMENŐ"

2013. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Hajajaj de sok csalódás érhetett titeket. :D Csak ne a nőkre kenjétek a saját retardáltságotokat, esetleg rondaságotokat.
2013. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Én a férfiakról gondolom, hogy sok helyzetben gyerekesek, főleg ha komoly döntésről van szó, szeretnek kibújni alóla. Attól, hogy a férfiak világmegváltó eszmecserékbe bírnak bonyolódni nyilvánosan, még nem okosabbak, mert sokszor beszélnek hülyeségeket, csak nem veszik észre és inkább égetik magukat. A nőknél talán kicsit felszínesebb a beszélgetés, de ez nem jelenti azt, hogy nem foglalkoztatja őket fontosabb dolog. Én is gyakran folyok bele, vagy kényszerülök bele ilyen beszélgetésekbe, mert nem érzem szükségét, hasznát, hogy elmondjam, valójában rohadtul nem érdekel és egészen más, fontosabb dolog jár közben a fejemben. Az igazán fontos dolgokat talán kibeszélik egymás között, végül is nem néprádió.
2013. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja hát nem is ők tehetnek róla, hanem a hasonlóan ronda őseim. Nagyapám leszámítva kb. mindenki ronda. És ez nem igénytelen rondaság, hanem az ami alapból megvan hiába próbálkoznak. A koponyát nem lehet átszabni.
2013. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivételnek???Az HOL MARADT??? :@@ -_-""
2013. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azok nem gyerekesek, szimplán idióták!!

Én úgy vagyok gyerekes, hogy szeretek aranyosan viselkedni, kedves vagyok, cuki, de komoly témákról is tudok és szeretek is beszélni! Ettől függetlenül lányos lányként én is imádok ruhákról meg csajos dolgokról beszélni.

2013. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!