Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nem túl okosak?

Figyelt kérdés
Nem provokálás a célom!De megdöbbent a tény,hogy a nők tulajdonképpen nagyon "gyerekesek".Ha teljesen infantilis témák kerülnek szóba,akkor azt vettem észre,hogy abban a helyzetben érzik a legjobban magukat.

2013. júl. 29. 12:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Azt hiszem félreértettétek a kérdést.

Én nem azt mondtam,hogy a nők vagy a férfiak okosabbak.

Erről nem szól a kérdés.Azt akarom mondani,hogy felszinesek.

Tudom,hogy mindnyájan(nők férfiak)"pajzsot hordunk "szerepet játszunk",hogy nehogy megsérüljünk,de épp ez a baj.

2013. júl. 29. 12:24
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Férfi létemre mondom, hogy mindkét nemnél vannak totál hülyék, átlagos és okos emberek is.
2013. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz képest te nem voltál képes egy értelmes magyar mondatot írni főkérdésnek.
2013. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki mennyire okos, és mennyire él benne a gyerek, az két különböző dolog. Biztos hallottál már olyanról, hogy valaki kiskorú, de már a tudósok között a helye. Akiben erősen él az anyai ösztön, kell is, hogy jól érezze magát a gyerek-dologban, hogy nevelné megértéssel egyébként a gyerekét?

Kérlek ne becsüld le senki értelmi képességeit, csak azért, mert érzelmileg talán még gyerek!

2013. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nézd nekem van nyelvvizsgám, diplomám, a fő érdeklődési területem a filozófia, irodalom és vallás. Ettől függetlenül gyerekes vagyok, imádom a jó meséket, szeretek tündéreket rajzolni és néha jól érzem magam infantilis témákban is. Minden nőben megvan ez, talán a bennünk rejlő anyai ösztönök miatt, hogy jól el tudunk csacsogni olyan témákról is ami majd a tini gyerekeinket érdekli.

Persze, hogy jobban szeretek a teremtésmítoszokról és a kedvenc filozófusaimról beszélgetni, de hidd el, még a férfiak között is kevés értékeli ezt a témát.....mégsem szólok le senkit. Amit írsz az szerintem nem férfi-nő függő.

N 36

2013. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én meg egy infantilis fiú vagyok, alacsony, vékony még külsőre is és imádom ha egy lánnyla lehet hülyéskedni, pimaszkodni és nem csak mint egy komoly bábu van mellettem. Élni tudni kell és azt is utálom, ha egy csaj prűd és utálja a szexet.
2013. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!