Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok túl szép, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok túl szép, de fantasztikus barátnő lennék, azzal kiegyensúlyozom?

Figyelt kérdés

Van, aki szépnek tart, van aki átlagosnak, van, aki csúnyának... Szóval eléggé vegyesek a vélemények, szerintem furcsa vagyok..

Viszont barátnőnek szerintem nagyon jó lennék, az ágyban sok mindenben benne lennék, fétisek, anál, kikötözés, bármi.. Odaadó is vagyok, aranyos, bújós, kényeztetném a párom.


2013. júl. 29. 18:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nekem bejössz a leírtak alapján. Annyira nem nézhetsz ki rosszul, hogy ne egyensúlyozd ki. Szívesen megismernélek, képet is küldhetsz :)
2013. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
Szabad tudni mennyi idôs vagy kedves kérdezô? :)
2013. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

De barátnőnek is el tudnátok képzelni, vagy csak dugásra lenne jó egy ilyen lány? És akár jövőt is terveznétek egy ilyen lánnyal?

Amúgy beszélni is lehet velem, mert értelmes vagyok, tehát nem csak szex terén vagyok sokoldalú! Mindössze a külsőmben vagyok bizonytalan, de megmaradok annál, hogy furcsa kinézetem van. :)

2013. júl. 29. 18:48
 14/26 anonim ***** válasza:
Imádnálak :)
2013. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 -=Koldus=- ***** válasza:
46%
Mennyi kiéhezett kan xD
2013. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Naaaa, légyszíves, valaki válaszoljon még erre az egy kérdésemre, és elégedett leszek. :)
2013. júl. 29. 18:50
 17/26 anonim válasza:
könnyebben tudnék válaszolni, ha tudnám milyen vagy külsôre. de belsôd alapján tökéletes barátnô lennél. (legalábbis nekem :) )
2013. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én barátnőnek is el tudnálak képzelni:) De gondolom nem itt akarsz ismerkedni, csak egy kis önbizalom növelésre volt szükséged.
2013. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 ameoland ***** válasza:

Csak a magam nevében beszélhetek.

Minden fiú más. Otthon ülősebb vagy, vagy inkább utazós? Nagyra törő álmokat dédelgetsz vagy elvégzel egy főiskolát és csendesen élsz?



A világszemléleted is olyan nyitott mint a szexualitásod, nekem nagyon kellenél. A külsőddel kapcsolatban meg én mantráznám neked,hogy "már pedig te csinos vagy". Addig,míg el nem hiszed. Hülyén hangzik..de ha.. picit csúnyácskább vagy, de jó a kisugárzásod, jobban fogsz kelleni minden embernek (barát,társ,fiu,lány) mint egy szupermodell hideg fagyottszívű r*banc.

2013. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Én most általánosan erről a jelenségről érdeklődöm, nem pont magamról. Hogy terveznétek-e egy ilyen lánnyal hosszú távra is.

Amúgy már találtam egy fiút, és még nem látott élőben, ezért kérdezem. :) Kicsit izgulok.

2013. júl. 29. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!