Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok túl szép, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok túl szép, de fantasztikus barátnő lennék, azzal kiegyensúlyozom?

Figyelt kérdés

Van, aki szépnek tart, van aki átlagosnak, van, aki csúnyának... Szóval eléggé vegyesek a vélemények, szerintem furcsa vagyok..

Viszont barátnőnek szerintem nagyon jó lennék, az ágyban sok mindenben benne lennék, fétisek, anál, kikötözés, bármi.. Odaadó is vagyok, aranyos, bújós, kényeztetném a párom.


2013. júl. 29. 18:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Igazából három dolog fontos: a kinézet, az amit te leírsz és a belső értékek. Nos a háromból legalább kettővel rendelkezni kell ahhoz amit te szeretnél elérni. Egyelőre csak annyit tudunk hogy egy csúnya(?) szexbaba vagy.
2013. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
én százszorta inkabb... nem, ezerszer inkább választanék egy olyan lányt mint te (olyan belsovel amit leírtál, és egy aranyos/átlagos külsovel), mint sem egy modell csajt, akivel nem lehet hülyéskedn, komolyabban beszélgetni, nem értenénk meg egymást... ugyhogy hajrá, szurkolok :D
2013. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
igen
2013. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok:) Fel a fejjel, velünk is lesz valami:)
2013. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

jót röhögtem azokon a válaszokon, ahol a srácok kbaszott rondának titulálták a saját csajukat :DDD

én személy szerint eddig mindig picit alább adtam a külsővel kapcsolatban és a belsőt figyeltem, mert nem akartam rábszni...meg szemével csak az elején szeret az ember...de amúgy nem voltak csúnyák egyátalán, helyes lányok voltak, de szerintem messze csinosabb lányokat is fel tudtam volna szedni...viszont mégis rábsztam, nem egyszer...vagyis eddig mindig :D

szóval én most már egyátalán nem bízok se szépben, se csúnyában...

ennek ellenére lennél csajom, mert megöl a kíváncsiság, hogy hogy nézel ki, valahol mindig is vonzottak a különleges külsejű lányok! de hosszú távra nem hiszem, hogy menne, mert addig érdekelnél csak, míg fel nem fedezelek ;)

2013. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
kép nélkül fingom sincs. de igen azt kell mondjam igen
2013. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!