Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha azt írjátok MSN-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha azt írjátok MSN-en egy lánynak h majd még lesztek aznap fent, akk az azt jelenti h talán tetszik a lány és még beszélni akartok vele?

Figyelt kérdés
De ha így van akk miért nem írtok rá?
2009. okt. 23. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül. Lehet hogy csak barátliag szimpi a csaj. Vagy csak amolyan semleges, szóval különösebb érzelmi kötődés nélkül, de mondjuk nem esik rosszul vele beszélgetni.
2009. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem. az csak annyit jelent hogy lesz még aznap fent.


Ha tetszik neki a lány akkor azt írja: "Tetszel nekem"

2009. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem, én pl. ha azt írom hogy most elmegyek ebédelni az azt jelenti hogy szexelni akarok a lánnyal...:D Nem kell minden apróságból következtetni valamire.
2009. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát nem valószínű, mert én ezt az unokahúgomnak is szoktam írni.
2009. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Jó,de nem úgy értettem, h mindenki tetszik nektek akinek írjátok...de mi akk beszéltünk először életemben és mondta h megy fürdeni h de szte még lesz aznap fent.Ezt miért írhatta?Am köszi a válaszokat
2009. okt. 23. 21:49
 6/22 anonim ***** válasza:
Srác ha azt mondja, hogy fürdeni megy, akkor fürdeni megy. Nálunk nincsen olyan, hogy titokban arra gondol, hogy "juj de megraknám azt a csajt a zuhanyfülkében, na rárántok párat a zuhany alatt". Nem, ha lenne veled valami szándéka, közölné. Elment fürdeni, ne próbálj neki háttértörténetet adni...
2009. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én ezt értem.Nem is hiszem h azt gondolja...Csak akk miért nem írta csak azt h megy fürdeni.Miért rakta hozzá h szerinte majd lesz még fent...?
2009. okt. 23. 21:54
 8/22 anonim ***** válasza:
Azért mert akkor úgy gondolta hogy lesz fent, úgy számolt, de ezer dolog miatt meggondolhatta magát.
2009. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Oké,köszönöm a válaszokat...=) =(

De még mindig egy kérdés, sajnálom, de nem teljesen tiszta: Szóval,értem h nem tudta h lesz-e még fent, meg h nem akart ezzel semmit mondani, de h nem lehet h ESETLEG azért írta azt még oda h szte lesz még fent, mert akart még velem beszélni? Ne kíméljetek :)):

2009. okt. 23. 22:00
 10/22 anonim ***** válasza:
Én speciel akkor írom ezt egy lánynak hogyha tényleg elmegyek fürdeni de utána még szeretném vele folytatni a dumát hogy nehogy addig elmnejen msnről
2009. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!