Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megy nekem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy nekem, miért vagyok annyira szerencsétlen, hogy egy barátnőt nem sikerül összeszednem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mégis mit tegyen az ember, ha azt akarja, hogy legyen valakije, jelen esetben 23 évesen egy barátnőm... Nem is tudom hogy mondjam.... nagyon hiányzik már valaki. Amikor látom a sok embert párossával járni... hát nem túl jó érzés önt el. Meg még a hormonok is ezerrel dolgoznak ennek tetejében.

Magamat hogy írjam le... Tehát 23 éves vagyok fiú, 185 magas, 77-78 kg... nem vagyok kigyúrt állat, de kövér se vagyok, átlagos testalkat. Ha kell képet is küldök, de már nagyon nem tudom mit csináljak...

De ennyit a külsőről. Másrészt általában azért a fényes páncélú lovagokat meg lehetne rólam formázni. Tehát kedves udvarias... stb stb ezeket már lehet kívülről fújjátok. Annyiban különbözök tőlük, hogy hát én nem vagyok túl bátor.... valahogy eddig nem volt miért, miből bátorságot, önbizalmat meríteni. Pedig határozottan nincsenek nagy igényeim.

Másoknak miért megy olyan könnyen? Sőt mások után a lányok szaladnak.... Én meg bárki után szaladhatok, mert sose érem utol...


2013. aug. 4. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

küldj képet:P

Lehetne több önbizalmad is.

2013. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Akiknek eddig képet küldtem nem sűrűn válaszoltak :S
2013. aug. 6. 21:00
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez is azt mutatja, h a külsőddel van a gond.
2013. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Küldhetsz képet! :) Biztosan válaszolni fogok. :))
2013. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
küldj nekem is, megmondom ha gond van
2013. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én válaszolni fogok. Küldd:)!
2013. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia,kérlek nekem is küldj képet
2013. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ne aggodj, van egy haverom, 33 éves de még nem volt csaja
2013. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!