Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressek mást vagy még próbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gorgo 20 kérdése:

Keressek mást vagy még próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Van egy régi lány ismerősöm és nemrégiben hívtam el hogy találkozzunk ugy 4,5 év után. Találkoztunk is és 1 ora séta után lesmároltam, utána felmentünk hozzám azzal a szöveggl hogy filmezzünk, ottis volt pár csók. Fílm után lelépett mert otvolt még egy haverom ( nem tudott aznap estére máshova menni) , mikor készülődött elmenni nembírtam és megkérdeztem most milessz legyen majd 2. találkozo vagy ez csak egy egyszeri alkalom volt, mondtta nem akar tőlem semmit én ezt elis fogadtam. 1 hét után megin elhívtam egy találkozóra ugymond fílmezni hozzám, 2 ura után lesmároltam és kics ruhatapi után megszólalt hogy dugjam meg, megis volt de utána eltávolodott semmi romantika, felkapta a nadrágját és alrébb ült mintha misem történt volna, nekem azért többet jelent egy sima kurásnál. rá 2 héttel megin elhívtam megin megvolt de utánamár kicsitt bujt is meg több puszi volt mint egy normális kapcsolatba. Valahogy így ennyi idő után mintha megszerettemvolna, és várnám azt hogy irjon vagy valami, szoval ő nem érdeklődik ugy mintha nem jelentenék neki semmit. Haggyam ott és keressek mást vagy még érdemes időt és energiát belefektetni ebbe? nekem ő sokat jelent

2013. aug. 5. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a lány azt sem tudja mit akar o_O Próbáld még meg hátha lesz belőle valami komolyabb, viszont ha érzed, hogy nincs változás akkor hagyd a fenébe, és ne vesztegesd tovább az idődet :) Mennyi idősek vagytok?
2013. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20F 19L :)
2013. aug. 5. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom végtérre is nem vagytok gyerekek, viszont azt tudom javasolni, hogy beszéld meg vele ezt a dolgot, mert ahogy írtam van össze van zavarodva, vagy pedig egyszerűen hülye :/ Te hogyan látod ennek a kapcsolatnak a jövőbeli kimenetelét?
2013. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazábol kb 3 honapja ért véget egy hosszab kapcsolata ami kb katasztrofa volt és szerintem nehezen tud bízni és fél hogy megin sérülne. Hát igen kicsit kettyós de valahogy aranyosis és kezdem megszeretni, egy utcába is lakunk szerintem lehetne ebböl egy normális kapcsolatis, de ő annyira zárkózott és nehezen mutatja ki az érzéseit hogy kikészít.
2013. aug. 5. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van benned elég kitartás akkor harcolj a szerelméért, de ne éld bele magadat mindaddig, amíg nem érzed, hogy biztos talajon állsz :) Megismétlem vigyázz vele mert labilis, egyenlőre nem úgy tűnik mint akire építeni tudnál :S
2013. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2013. aug. 5. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen, bár nem ismerlek, mégis megértelek, és jó ember lehetsz ha szereted a romantikát, mert én is :) Sajnálom, hogy ő ezt nem értékeli :/ De azért kívánom a legjobbakat :))
2013. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!