Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiatalok akikben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiatalok akikben van még tartás? Hogy ki tudják magukat vonni a közfelfogásból, hogy a kavarás ennyire elfogadott dolog?

Figyelt kérdés

Elborzaszt ez az egész, hogy a fiatalok nagy része ennyire könnyelműen veszi a dolgokat. Buliban, koncerten, bárhol ahol sokan együtt szórakoznak már teljesen megszokott az, hogy ismeretlen emberek kavarnak (csókolózás egy s más).

Önmagában nincs gond a dologgal, de számomra ez egy párkapcsolatra tartozik, mert azon kívül önző és önérdekű dolog szerintem, arról nem is beszélve hogy másoknak fájdalmat okozhat.


Nem egyszer kerültem ilyen helyzetbe. Pl. volt egy srác akivel tetszettünk egymásnak (de végül nem jöttünk össze) és egy év múlva végig kellett néznem hogy az unokahúgommal "játszik" (ahogy ő fogalmazta meg), aztán a volt párom a legjobb barátnőmmel kavart, és egyikőjük sem akart nekem fájdalmat okozni, csak egyszerűen nem törődtek vele.


Most nem fejtem ki bővebben, de ezek azért elég rosszul estek. Mert hogyha őszintén szeretik egymást és komolyan gondolják akkor azt mondom jó, ez egy szép dolog és nem akarom elrontani a boldogságukat. De így...


Egy ismerősöm azt mondta nekem, hogy ha olyan helyzetbe kerülnék, én sem hagynám ki az alkalmat. Hát, tapasztalatból mondom, hogy kizárólag akarat kérdése. Csak gondolkozni kéne, bár tudom a legtöbb ember ezt kényelemből mellőzi, de ez már más téma.


2013. aug. 6. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, de akkor is ide jössz osztani az elved! TUDOD hogy vannak ilyen emberek is mint te. Ezért nem kellett volna kérdezned. Szóval csak azt akarod, hogy mindenki úgy gondolkodjon mint te. Vagy ha nem, akkor hagyd abba a véleményed fejtegetését, nem mindenki olyan mint te. És igen, azt csinálnak amit akarnak.
2013. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szép napot neked! :)
2013. aug. 6. 15:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Mit értesz azalatt, hogy legyen benne tartás?


Hogy nem flörtölget? Nézd, ha a pasas szingli, akkor minden csaj fair game. Vagy flörtölgetni csak nektek szabad? Hogy van ez?


Ha én tetszenék egy lánynak, aki nekem is, akkor nyilván valami módon viszonoznám. De mivel én úgysem kellek senkinek, ez csak elméleti okfejtés.

2013. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy ezekhez idő és komoly szándék kell.
2013. aug. 6. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!