Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, milyen érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, milyen érzés nektek az, hogy amikor végigmentek az utcán, mindenki benneteket bámul és csorgatja a nyálát?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 20:46
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
46%
Bezzeg, ha egy "helyes" Justine Bieber típusú srác bámul titeket, akkor örültök neki, ugye?!...
2013. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
72%

#11

Nem Biber típusú sráctól, de egy jobb képű sráctól jobban esik az ilyesfajta elismerés

2013. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
amikor elmegy autóval és rácsap a fenekedre...undorító perverzek...különben zavaró, mert folyton azt nézem mi lehet velem a gond, van-e rajtam valami...
2013. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem volt ilyenben részem. :D
2013. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim válasza:
Egyrészt felemelő. Másrészt van, hogy legszívesebben elásnám magam. :) Hangulatfüggő... 16/L
2013. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
váó, mennyi jó csaj gyűlt ide :D
2013. aug. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesítő. Néha úgy leütnék egy-kettőt - főleg azok közül, aki be is szól -, mint a taxiórát. Én például azt sem szeretem, amikor biciklizek, és az autós lelassít azért, hogy tovább nézhesse a fenekemet, rosszabb esetben rám dudál, vagy beszól... :/
2013. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
egy bizonyos szintig elismerés, de amikor már pofátlan..meg elém áll autóval vagy jön mellettem lelassítva...akkor elég horror jelenetek szoktak lejátszódni bennem...meg aki kikiabál a kocsiból, h ugorj be baby...mire jó ez? van nő, aki csak úgy beugrik egy random pasi kocsijába??...
2013. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
42%
Ha valami jó képű akárki bámulja őket azt élvezik, bezzeg egy ronda fiú vagy férfi csak rájuk néz, akkor ez a reakció: "Mit képzel, hogy mer rám nézni?" Így gondolják a nők. Kivétel nélkül.
2013. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy meglepő, de általában ezek az ócska parasztok igénytelenek és ettől rondák, aki meg egzisztenciálisan ad magára (nem feltétlenül jó képű), az pedig általában van annyira kulturált, hogy ne kelljen így megnyílvánulnia
2013. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!