Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, milyen érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, milyen érzés nektek az, hogy amikor végigmentek az utcán, mindenki benneteket bámul és csorgatja a nyálát?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 20:46
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Én szeretem, jólesik. Pláne ha esetleg le is szólít egy normálisabb egyed...eddig 3-an szólítottak be, ami meglepett, mert sosem volna, hogy leszólít valaki. :D

20/L

2013. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor vettem észre másodon, hogy engem bámulnak. :( Pedig olyan jól esne néha egy kis elismerés!
2013. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Aki ri.bancnak öltözik és kiteszi a mellét , p.csáját , az ne hisztizzen ha ugyanolyan ízléstelen beszólásokat kap mint ahogy öltözik...
2013. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva amikor megyek valahová, csak magam elé nézek és max hangerőn hallgatom a zenét. Így nem hallom, hogy ha füttyögetnek, és nem veszem észre ha bámulnak. Ha esetleg még is észreveszem, hogy valaki nagyon néz, zavarba jövök és orra akarok bukni :D

21n

2013. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

egy darabig nem zavar, bar hailyen 40-50 kozotti pedofil bamul/beszol na az mar ijeszto... aztan vannak a nagyon durvak akik kovetnek meg mit tudom en...(egyszer baratnommel kovettek minket, ketten voltunk mi is es ok is, elegge para volt, nem kivanom senkinek...) amugy en sosem erzem elismeresnek ha valaki futyul,beszologat stb. volt olyan hogy bicikliztem, egy autbol meg 2 srac kikiabalt, hogy "ugorj be kislany ,elviszunk!" na erre mit vár,mit mondok? azt hogy "jaj rad vartam egesz eletemben, repulok hozzad!" vagy mi???

14L (17-nek nézek ki, és nem azért, mert r.bancosan oltozkodok.)

2013. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Most komolyan, itt mindenkit minden nap megbámulnak a pasik, ahogy kiteszi a lábát a lakásból? Vagy csak én vagyok a vak/ronda? Nem mondom, néhányszor én is észrevettem már, hogy néznek, de tényleg nagyon ritka, max. havonta-kéthavonta egyszer, ha megesik.
2013. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Utolsó: hát nem tudom hol laksz, de egy nagyvárosban ez lehetséges, nem pedig egy istenhátamögötti helyen.

Az egyik válaszolónak meg: az a kocsiból kikiabálás...:D az ilyenekre nem is kell semmit válaszolni:D annyira azért nem gondolják komolyan...legalábbis gondolom nem szoktak beugrálni lányok csak úgy a kocsijukba ha már fütyülnek...szóval, pont hogy inkább meglennének lepve, ha még valaki azt, mondaná,hogy oké, megy...:D:D

2013. okt. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

#35


Mióta pedofil egy 40 és 50 közti férfi, ha megnéz egy 14+-os csajt?


Pedofil az, aki NEMILEG ÉRETLEN GYEREKEK iránt érez szexuális vonzalmat. Te nemileg éretlen vagy, mikor magad írtad, hogy ráadásul 17-nek nézel ki? Vagy gyerek? Egyik se.


Tudjuk már a szavak helyes jelentését! A parki fűnyíróemberre se mondod, hogy természetkárosító.

2013. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Megyeszékhelyen lakok, ráadásul a fővárosban is gyakran megfordulok. Pedig tényleg nem látom magam rondának, legrosszabb esetben is átlagosnak mondanám magamat. Inkább a kisugárzásomra gyanakszom, mert saját megítélésem alapján annak igencsak híján vagyok. :/ Ráadásul nem szeretem nézni az embereket, mindig az épületekre, illetve a földre szegezem inkább a tekintetemet.
2013. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

#38-as!

igazad van pontatlanul fogalmaztam. De az, hogy megyek az utcan, es a szemben jovo 40-es pasas elkezdi nyalogatni a szajat (latszott rajta, hogy nem azert mert ki volt szaradva!) es kozben nez ram, raadasul keso este... Nem tudom, de szerintem ez nem igazan normalis...:)

2013. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!