Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, milyen érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, milyen érzés nektek az, hogy amikor végigmentek az utcán, mindenki benneteket bámul és csorgatja a nyálát?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 20:46
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
66%

Engem max lopva mernek bámulni :D Csak néha elkapom a tekintetüket. :D (állítólag egyrészt érdekes, másrészt nagyon egyedi a kisugárzásom és a megjelenésem, ami nem mindig jön be, de ha igen, akkor nagyon. )

Igazából lesz*rom nagy ívben, hadd nézzenek, azért van szemük.

2013. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
én tudom ki vagy, nekem nagyon bejössz! :$
2013. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
??
2013. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs egyenlő mérce. A jó pasiktól nagyon is jól esik nekik, sőt, betesz az egójuknak, ha azok nem veszik észre őket. Akik nem tetszenek nekik (és hagyjuk az igénytelen kőműveseket, most nem arról van szó), azokon meg fel vannak háborodva.


2. A kedvencem amúgy a szituban az, hogy ugyebár sokaknál megy az überdivatolás, szexizés, cs.öcs ki, passzos cuccok, risza-risza, bugyi villantás, átlátszó top, de undokan rángatják az orcájukat, ha rájuk nézel. Na ja, mert ők azt szeretnék, hogy lehessen úgy öltözni, mint Shakira a klipben, ámde azt szeretnék, HA CSAK AZ BÁMULNÁ MEG ŐKET, akiknél ők képletesen pipát tesznek a kis négyzetbe a beállításoknál. Csakhogy ez nem így megy sajna!


3. A csajok többsége, pláne ebben az irdatlanul trendi urban style közegben, mint Budapest, hihetetlenül flegmatikusak bírnak lenni, ha már csak egy kicsit is jól néznek ki. Én nem szoktam tajparasztul bámulni, beszólni, füttyögni, de egyszerűen kikérem magamnak, hogy ha szembejön egy lány és egy udvarias futó pillantással felmérem, esetleg megnézem 1-2 másodpercre is, már megy a szájrángatás, plafonnézés. Rúgnám fel a Holdba az ilyen fajtát. Pláne azért, mert azért Magyarországon, azon belül is Budapesten (és még néhány közmondásosan nagyon "jónős" városban) olyan nagyon nem érdem a jónőség, ugyanis az itteni genetikai állománynak köszönhetően annyi a jó nő, hogy választást lehetne csak velük nyerni. Itt kábé 2 percenként jön a Deák téren egy olyan csaj, akit simán leszerződtetne egy reklámügynökség, nem véletlen, hogy az ilyen hosztesszközvetítő cégek, kocsmák, butikok dúskálnak az attraktív munkaerőben. Szóval én már úgy vagyok ezzel, hogy akire még másnap is emlékszem a buszról, az tuti valami olyan különleges arc, amit mondjuk a Benetton divatcég szerződtetne.


F38

2013. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

Neha ugy erzem magam mint egy darab hus. xD

Ok, nem nyafogok hogy megneznek, ez legalabb azt jelenti hogy jol nezek ki. Viszont ha zaklatnak, beszolnak nyilvan azt mar kevesbe szeretem...

2013. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
#23 te vagy az a szép szemű, igaz?
2013. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
49%
mondták már, hogy szép a szemem, jah. :D
2013. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
en kifejezetten szeretem, kiv. ha futyul vki vagy udakialt (sajna volt mar ra pelda) meg miko mar annyira bamulnak h kiesik a szemuk, es a hulye is latja h most epp neznek mint rozi a moziban :/
2013. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mivel még sose történt velem ilyen. Nem vagyok szép.
2013. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

# 24 ez a helyzet szignatúrája

# 27 mondom én :D

2013. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!