Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem borít ki néha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem borít ki néha a mai 13-14 éves fiatalok viselkedése?

Figyelt kérdés

Komolyan, néha már sírva tudnék fakadni a viselkedésüktől.Persze tisztelet a kivételnek. Folyamatosan a felnőttek viselkedését, öltözködését majmolják, arról már nem is beszélve, hogy mennyit káromkodnak. Ahol én lakom, viszonylag elég nyugis, rendezett környék. Itt is van jó pár tizenéves és hihetetlen, amit művelnek. A minap sétáltattam a kutyámat és arra lettem figyelmes, hogy egy 14 év körüli kis csaj azt ecsetelte a barátnőjének, hogy hajnali 2-re ért haza, mert 2 fiúval volt az este együtt. Most komolyan, én vagyok ennyire maradi vagy tényleg szánalmas a mai fiatalok nagy részének a viselkedése?


21/L


2013. aug. 9. 10:46
1 2
 11/14 Szergej55 ***** válasza:
Ne izgulj, ezek még egyszer visszamásznak a fára. Én sem értem, hogy a p****ba züllöttünk le ennyire, de ezek szerint ez törvényszerű. Emelkedjünk ki ezek közül a szánalmak közül, és ne foglalkozzunk velük, én ezt tanácsolom.
2013. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek mind a szülő nemtörődésétől züllenek el. Valamint attól, a sok mocsok szennytől, amit a TV-ben látnak, sugároznak, vagy netán interneten (fb).
2013. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Èn 14 éves lány vagyok, de néha háttal mászok a falra a korosztályomtól. Persze azért vannak kivételek, pl.a barátnőm. Igen, egy barátnőm van, akinek nem az a fontos, hogy hogy nézek ki, hogy hány lájk van a képemen, és, hogy nem járok diszkóba. A nyáriszünetben csak akkor nem találkoztunk amikor táborokban volt. Eljárunk korival a másik faluba, megyünk fagyizni, esetleg pizzázni, nem bent döglünk a TV előtt vagy a FB előtt, és nem ott éljük az életünket... Nem mondom, hogy nem voltunk egy nap sem otthon egymás nélkül, mert 40 fokba napszúrást kapunk kint, de nem mindennap. Ez szerintem is a szülők és a média hibája! Egyszer értem haza este 8 után, nem kiabáltak le, de akkor is rosszul éreztem magamat, mert bántott a lelkiismeret, mert mondták, hogy 8ra legyek itthon. Akik meg ennyi évesen hajnalba, hullarészegen érnek haza, akik strébereznek minet, azért mert jó az átlagunk, majd összehasonlítsuk magunkat 20 év múlva, és akkor nem ők fognak

nevetni...

2013. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit csodálkozni, hiszen az elmúlt évek csak a buta családoknak kedveztek, s ők szaporodtak most el.
2018. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!