Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, hogy még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy még soha nem jártam külföldön?

Figyelt kérdés

Ez kizáró ok nálatok, lányok?

25 leszek.


2013. aug. 9. 20:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én jártam egy csomó helyen oszt' mégis tesznek rám magasról a szép hölgyek.
2013. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A hülyeség kizáró ok. :D
2013. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

honnan vetted ezt a hülyeséget?

inkább ne járj, mint hogy azt ne tudd,mi az az eiffel trony, vagy sóhajok hídja...

2013. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ebből simán azt a következtetést vonhatja le az illető, hogy egy lúzer vagyok, akinek még egy rohadt nyaralás se jött össze.
2013. aug. 9. 20:03
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Behalok, mi minden megfordul a kis fejetekben... egyik a szakmáját tartja kizáró oknak, te meg ezt a marhaságot, legközelebb mi lesz kizáró ok, hogy nem beszéltek szuahéliül, szőrös a lábatok, vagy gyenge a köröm a kislábujjatokon? Ne már... xD
2013. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nem

ha ez kizáró ok azt a kapcsolatot már megette a fene

2013. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó, ez nektek alap, mert éves szinten jár az emberek nagy része külföldre. Nekem még ez az öröm se adatott meg.
2013. aug. 9. 20:05
 8/20 anonim ***** válasza:

"mert éves szinten jár az emberek nagy része külföldre"

Szerintem mi nem ugyanabban az országban élünk...

2013. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ja csak nem itt és most!!!
2013. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az én ismerőseim márpedig igen. És facebookon is lehet látni, hogy mennyien vannak ott éppen.
2013. aug. 9. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!