Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, hogy még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy még soha nem jártam külföldön?

Figyelt kérdés

Ez kizáró ok nálatok, lányok?

25 leszek.


2013. aug. 9. 20:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
...éves szinten külföldre? Te melyik országban élsz? Még belföldre se... nyaralás... szabadság? Ugyanmár... nem tudom, honnan szeded, gondolom a média agymosása meg a celebek vagy nemtom, de hidd el drága, nem vagy egyedül: az emberek nagy része baromira nem járogat külföldre.
2013. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én 21 leszekés még csak két helyen jártam. Pont mostanság kezdtem el gondolkozni rajta, hogy milyen gáz :S Az ismerőseim többsége minden nyáron megy :(
2013. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Most olvasom a 10-es válaszodat... hát, erre nem tudok mit mondani, mindenkinek van 1-2 jobb sorsú ismerőse. De hidd el, mi vagyunk többségben, csak mivel ez nincs reklámozva meg face-n posztolva, ezért nincs vele tisztában az, aki nem gondol bele.
2013. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát igen én is ismerek olyanokat akik 1 hónap alatt 2 mediterrán ország tengerpartjain süttették magukat és gyönyörű helyeken jártak, amíg nekem kilátásom sincs rá, hogy megengedhessek magamnak 1 hét nyaralást külföldoön. Kellemetlen dolog és mikor majd megkérdezik, legközelebbi találkánkkor, hogy merre jártam nyáron mondhatom nekik, hogy sehol. :D Szóval 1 hétvége egy tóparton meg 1 nap várjátékokon hát az kb egy nagy nulla Olaszországhoz, Spanyolországhoz, Amerikához képest...
2013. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem gáz, főleg itt Magyarországon nem az, ahol az emberek 40%-a létminimum alatt él.


Én jártam már, de szerintem a volt barátnőmmel egyszer nem került szóba, hogy ki merre járt. Egyébként 25 évesen miért teszel fel ilyen buta kérdést?

2013. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Azért, mert szégyellem magam miatta.
2013. aug. 9. 20:24
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy szégyelld magad miatta. Mondom, főleg nem Magyarországon.
2013. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
dehogy kizáró ok
2013. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
sosem lessz barátnőd ha nem dötöt meg Willy Fog rekordját és nem utazod körbe a földet 79 nap alatt.
2013. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
istenem :DD én is jártam már azt hiszem kb. 8-9 országban, a pasim idén nyárig nem volt külföldön, és mikor megismertem, nem az volt az első kérdésem, hogy hova utazott, vagy, hogy mennyi pénze van, ez egy baromság. aki ezek alapján választ magának párt az valószínűleg valami pénzéhes sznob... attól, hogy az ismerőseid voltak kint , nem feltétlenül jelenti azt, hogy boldogabbak, mint te. ne másokkal foglalkozz, hanem magaddal! amúgy pedig mivel csak 25 éves vagy, ezért még sok esélyed van arra, hogy elutazhass külföldre. :)
2013. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!