Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexuális egyenjogúság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális egyenjogúság erkölcstelen?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi lefekszik 10 nővel, arra senki nem mond semmi rosszat; ha ugyanezt egy nő teszi meg 10 férfival, akkor pedig elkönyvelik kvának...


Persze van olyan is, aki az előbbit is elítéli és van aki az utóbbit sem.


Melyik állásponton vagy? (Érvek!!!)



2013. aug. 12. 16:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
10 nős, az jó:D
2013. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
38%
Most komolyan kéred a kulcsos-záras példát?
2013. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Kulcs és kulcslyuk összefüggés?
2013. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

A női-férfi egyenjogúság nem azt jelenti, hogy ha ő a legyet röptében is, akkor én akkor leszek vele egyenértékű, ha mindenkinek szétteszem a lábam…

Én részemről egyiket sem ítélem el. Mindenkinek lelke rajta. De nekem személy szerint nem kellene egy pasi, akinek a héten én lennék a 10. Mert nekem nem csak egy menetre van igényem, hanem párkapcsolatra. És törzsvásárlói kártyát sem szeretnék a nemi beteg gondozóba.

2013. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
A közhely-metaforákon túl jó lenne egy felépített érvelés is.
2013. aug. 12. 16:19
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez evolúciós pszichológia. A nem hűséges,monogám nő nem jó nekünk semmire mert mástól lehet a gyerek. Régen nem volt dns-teszt, a laza erkölcs alapján jobban tudtunk válogatni. Az anya mindig biztos, nekik nem volt ez érdekes.
2013. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem ítélem el, mert senki sem tehet arról, hogy minek született. Én azokat csak a nőket ítélem el, akik abortuszt követnek el.
2013. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 józsibarát ***** válasza:
100%

Én nem ítélem el egyiket sem. Igaz, semmi értelmét nem látom, hogy sok emberrel szexeljen az ember. Annak viszont igen, hogy kellő ismeretség után szeretkezzenek is. Ha valamiért mégsem tud működni a kapcsolat, hát Istenkém...

Az, hogy kinek mi nőtt a lába közé, ebből a szempontból még akkor is mindegy, ha egy rakás patriarchátushívő majd nyomkodja a piros kezet, meg a behajtani tilos táblát.

2013. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Mert egy nőnek csak szét kell tárnia a lábát, ha akar valakit.
2013. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Aki nem itéli el, az azt jelenti járna is ilyen nővel. Vagy csak álszenteskedni próbált.
2013. aug. 12. 16:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!