Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs egyenjogúság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egyenjogúság a párkapcsolat létrehozás terén?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy egy nőnek nem kell semmit tennie, csupán várnia, hogy közeledjenek hozzá a férfiak, és még elutasítás sem éri, hiszen ő senkihez nem közeledik.

Egy férfinak viszont ki tudja hány elutasítást kell megtapasztalnia, és egyben meg is alázzák, kinevetik, ha nem jön be az adott nőnek, így az jön le, hogy ő milyen sz*r pasi, hogy elutasították, nők 100-ainál kell bepróbálkoznia, esetleg több ezernél is, mire lesz egy barátnője, a többiek meg elutasítják, így mindegyik után egyre rosszabbnak, értéktelenebbnek, selejtnek érzi magát, hiszen nem kell nekik, romlik az önbecsülése, nem lesz kedve felkelni sem, hiszen minek keljen..minek menjen el dolgozni, tanulni, sportolni ha nem kell senkinek, elutasítják, és sokat kell neki is adni a külsejére, hogy megfeleljen a nőknek, nem csak a nők adnak a külsejükre, eközben egy nő nem csinál semmit, végzi a dolgát és akik bepróbálkoznak nála közülük válogat, akár egy boltban, különböző paraméterek alapján: pl. legyen minél magasabb, legyen jóképű, ne legyen gyerekes arca, legyen izmos, lehetőleg diplomás és gazdag, holott a nő nem teljesít sok elvárást a férfiakkal szemben még is aki nem felel meg a leírtaknak azt egyből pattintja és nem ismeri meg belsőleg is, agy roppant kényelmes helyzetben van, gyakorlatilag semmit nem csinál, semmit nem tesz a férfiért.Érdekes mód ami kedvező dolog arra rögtön rámondják, hogy egyenjogúság van, pl. randinál is a férfitől várják, hogy fizessen mindig a randin, ő hívja meg italra, mire fel kérdem én?Mondjuk ez csak példa volt, és itt nem a pénzzel van a baj, hanem hogy semmivel sem felsőbbrendűek a nők, semmivel nem jobbak értékesebbek mint én, hogy én tegyek nekik dolgokat, hogy kivívjam a figyelmüket, ők semmit nem tesznek értem, ennek kölcsönösnek kéne lennie.

Nem igazság, hogy a férfiaknak kell csinálni mindent a nőknek semmit, és még őket elutasítás sem érheti, nem romlik az önbecsülésük.Ez a nagyobb, fejlettebb országokban, pl. amerika, skandináv államok ott máshogy van, a nőknek is ugyan annyit kell tenniük, ott nő és férfi egyenlő, mindenkit egyenlő arányban ér elutasítás, egyenlő arányban tesznek mindenért és ez így jó:) egy kapcsolatban 2en vannak 50-50%, nem pedig 100 - 0 % mint nálunk.Ti hogy látjátok ezt a helyzetet?Mi a megoldás?Miért vannak a nők piedesztálra emelve kis hazánkban?


2011. dec. 2. 20:10
1 2 3
 1/28 Randy Orton ***** válasza:
Én sem kellek senkinek, mégis jól megvagyok ^^
2011. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Ez baromság. Dehogynem kell nőnek tennie....

Ne sírj, könyörgöm. Péntek este van, menj és rúgj be.

2011. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 DiMalto ***** válasza:
42%
Szerintem ez 1 nagy baromság....10 kapcsolatomból 6-7nél mindig a nő kezdeményezett.(szerencsére!!!)
2011. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Ez butaság... Tudod, hogy hányszor utasítottak már el engem? Tudod? Beleteszek mindent a mostani kapcsolatomba. És ő is!


Nagyon unalmas már, hogy három hete arról szól a gyik, hogy jaj, a szegény férfiak, mindig csak elutasítás éri őket és nem kellenek egy jó csajnak sem, a nők meg hülye k*rvák, csak az izmos pasikat látják... Fejezzétek már be! K-rva unalmas!!!!!!!!!!!!

2011. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
mert a férfinak férfinak kell lennie. ha a lány nyomul akkor k*rva és könnyen kapható, egy használat után mindeki 'eldobja'.
2011. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Hát jah, a nők nagyon sokban vannak, hogy eltartsd és boldogítsd. Én már elgondolkodtam azon, hogy nő helyett inkább veszek egy kis terriert xD
2011. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Túldramatizálod. Egy nőnek is rengeteget kell adnia a külsejére. Amiket írtál azok nem minden nőnek elvárás. Egy nőnek ugyanúgy fel kell hívnia magára a figyelmet a többi nővel szemben. Szerintem észre se veszed ha valaki szívesen beszél veled.
2011. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

És ez:


Ha egy pasi megdug száz csajt, akkor ő a király, de a egy csaj szexel 100 pasival, akkor mekkora ribanc. (És ne gyertek nekem a kulcs-zár hasonlattal!)

Akkor hol is itt az egyenjogúság, kedves kérdező?! Gondolkodj már egy kicsit!

2011. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás neked, ha nem mész oda egy nőhöz se és vársz míg majd oda megy hozzád egy olyan nő aki pont így gondolja. biztos vannak ilyen nők, akik pont ezt akarják:)
2011. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Manapság már nem gyakran fordul elő, hogy a lány csak várja, hogy a szájába repüljön a sültgalamb :D nem olyan világot élünk, ahol a férfi megharcoljon a nőért, de erre már nincs is szükség... Ha a lány nem ad jelet, nem kezdeményez lassan már nem kezdhet semmihez...
2011. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!