Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexuális egyenjogúság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális egyenjogúság erkölcstelen?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi lefekszik 10 nővel, arra senki nem mond semmi rosszat; ha ugyanezt egy nő teszi meg 10 férfival, akkor pedig elkönyvelik kvának...


Persze van olyan is, aki az előbbit is elítéli és van aki az utóbbit sem.


Melyik állásponton vagy? (Érvek!!!)



2013. aug. 12. 16:11
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Aki nem ítéli el kipipálná és otthagyná. De azért jók. :D
2013. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Ilyesmi válaszra vártam:


"Nekem sose lenne ilyen nőm, mert...

Engem nem zavarna ha a barátnőmnek lett volna előttem 10 pasija mert....

Én férfi vagyok és mégsem akarok 10 nővel lefeküdni, mert...

Engem nem zavar ha sok nővel lefekszem és titkolni sem fogom, mert....."

2013. aug. 12. 16:25
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

volt már pár csaj, akivel lefekhettem volna, volt olyan is, akin konkrétan rajta voltam, de nem mentem tovább, pont azért, mert elég "konzervatív" felfogásom van, miszerint a párkapcsolat 1férfi és 1nőröl szól... lehet élvezkedni a másikkal, de megdugni csak azt fogom (de nyersen fogalmazok elnézést), akit BRUTÁLISAN szeretek! :D


Szóval ha a pasi megdug sokat, az is ugyanolyan gáz, mintha nő csinálná... Lényegtelen számomra, hogy ki miért teszi, de ha egyszer megtudom, akkor nagyon nehezen győz meg arról, hogy "nem direkt volt"...

Tehát mindenki azt csinál amit akar, de én nem közösködök az "átlagos" világgal. Ennyi. :D

22f

2013. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszeretek egy nőt, nem azért fogom megszeretni, mert szűz, 1 fiúval volt előttem, 2 fiúval volt előttem, vagy 100-al, hanem azért mert vonz.
2013. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 józsibarát ***** válasza:
Engem nem érdekel, hány pasival volt előttem. Ha kellően intelligens, az sem zavar, ha hivatásosként dolgozott.
2013. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100 férfi = valami gond van a nővel. Minek kezdjek ilyennel?
2013. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
de jó ilyet olvasni 13-as válaszoló.:)
2013. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
48%

Egyiksem gáz.

Senkinek semmi köze hozzá hogy ki mit csinál,kivel,hány emberrel kefél.

Ez a kulcs-kulcsjuk duma is hülyeség.

Semmi közöd hozzá hogy a kulcsjuk hány kulcsot enged magába.

Ha nem tetszik hogy egy nőnek volt 10-100-1000 stb pasija,ne gyere össze vele,azt ennyi,de ne is k*urvázd le.

Hogy én is "közhelyekkel" jöjjek:Ne ítélj hogy ne ítéltess.

Ha azért k*urvázol le egy nőt,mert szerinted ha x mennyiségű pasija volt az erkölcstlen,onnantól kezdve te is erkölcstelen leszel.Hiszen az erkölcsi határokban nincsenek megszabott határok,mindenki meghúzhatja a saját határát,de a másikét nem.Ha viszont lek*urvázol valakit,mert túllépte a te erkölcsi határaidat akkor te is ugyanolyan erkölcstelen leszel,mint amilyennek te gondolod őt.

JÓ VOLNA FELNŐNI VÉGRE ÉS BELÁTNI HOGY CSAK A MAGUNK DOLGÁT ÍTÉLHETJÜK MEG MÁSOKÉT NEM.

2013. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Utolsó ez nem igaz. Jogunk van másokat megítélni.


A normális a normából jön, ami egy társadalmi normára utal.


A társadalmi normák olyan magatartás-előírások, amelyek a lehetséges magatartások szerint előírják a helyeset és a követendőt, az előírás be nem tartása esetére hátrányos következményt helyeznek kilátásba, és azt általában meg is valósítják. A társadalmi normák nélkül nincs emberi társadalom, azok egyidősek az emberi társadalommal.


Ilyen a ne lopj, ne ölj is. A társadalomnak haszontalan a naponta partnert váltó ember, képtelen stabil érzelmi hátteret nyújtani egy gyermeknek. A szokások nehezen változnak, aki 20 évesen ilyen 30 évesen is ilyen maradhat. A fertőzések terjesztése is valószínűbb. Ezt a norma nem támogatja.

2013. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
17%

A tizennyolcasnak teljesen igaza van.

Ritka bölcs ember vagy 18-as.

Melesleg azt bírom amikor egy pasi rám ír,mondjuk sok olyan képem van fent amin lengébben öltözöm.És megkérdezi hogy prosti vagyok-e?Mire én visszakérdezek,hogy ha az volnék téged zavarna-e?Erre ő,nem zavarna,én nem ítélem el az ilyet.

De csak elítéli,hiszen akkor miért mondaná azt hogy ő nem ítéli el?

Pl:ha megkérdezné hogy,pl.:fodrász vagy?Mire én,nem,de ha az volnék zavarna.Erre ő,nem nem zavarna,én nem ítélem el az ilyet.

Ennél a foglalkozásnál nem az volna a válasza hogy nem nem ítélem el,engem nem zavar.

2013. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!