Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexuális egyenjogúság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális egyenjogúság erkölcstelen?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi lefekszik 10 nővel, arra senki nem mond semmi rosszat; ha ugyanezt egy nő teszi meg 10 férfival, akkor pedig elkönyvelik kvának...


Persze van olyan is, aki az előbbit is elítéli és van aki az utóbbit sem.


Melyik állásponton vagy? (Érvek!!!)



2013. aug. 12. 16:11
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Erről szól a házasság. :D
2013. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

#31

Miről?

2013. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

#29

A tehén meg nem ad ingyen tejet.

2013. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

De mi nem házzaságról beszélünk.

Hiszen ha házasságban élünk,akkor egyértelmű hogy sem a férfinak sem a nőnek nem lehet a házastársán kívűl másik partnere.

2013. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Ami ehhez kapcsolódott már leírtam, olvasd el.
2013. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Pont nélküli:


Jó lenne ha észrevennéd, hogy pont mások felett ítélkezel, ami ellen annyira prédikálsz:

"Tényleg ennyire sötét vagy?"

"Most fogytál ki az érvekből,de nem akarod és nem fogod beismerni hogy helytelen agondolkodásod."


Szerencsére én mondtam, hogy nem ítélkezem, úgyhogy joggal mondhatom: szánalmas vagy!

2013. aug. 14. 17:59
 37/41 anonim ***** válasza:
69%

#36

Persze,de nem mindegy hogy mi felett mondunk ítéletet.

Ha erkölcsi normákat állítunk fel magunknak,az csak nekünk szól,és ha valaki ennek nem felel meg és ezért lek*urvázzuk vagy lehimr*ingyozzuk az helytelen és erkölcstelen.

Hiszen ebben az esetben a viselkedés csak a mi erkölcsi normánknak nem felel meg,ami nem azt jelenti hogy helytelen.

Viszont ha elmondok valamit érthetően és ezt valaki nem érti meg,abban az esetben ha sötétnek nevezem,nem ítélkezem felette,csupán következtetést vontam le.

Ugyhogy nincs pont neked.

Csak az kerül ellentmondásba magával akinek nincs igaza.

Viszont ha ellentmondásba kerülsz magaddal,az azt jelenti hogy kiderült hogy nincs igazad,de az emberek még ilyenkor sem látják be hogy nincs igazuk,továbbra is ragazkodnak az állításukhoz.

2013. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Érveket, a szómágiából elég volt!
2013. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

"ha ellentmondásba kerülsz magaddal,az azt jelenti hogy kiderült hogy nincs igazad,de az emberek még ilyenkor sem látják be hogy nincs igazuk,továbbra is ragazkodnak az állításukhoz."



Pont ilyen vagy!

2013. aug. 14. 20:46
 40/41 anonim ***** válasza:
Én nem kerültem ellentmondásba magammal. :)
2013. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!