Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan szerelmetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan szerelmetek akin nem tudtatok soha igazán túllépni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
igen:/
2013. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem

Volt olyan akin nagyon nehezen túl lehetett lépni. Fél év volt.

2013. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen úgy éreztem rákos leszek a szerelmi bánattól annyira nem múlt több,mint egy évig és mindenféle nőgyógyászati gyulladásom is volt(kezelhetetlen).


De január óta újra együtt (pedig teljesen lehetetlennek tűnt) és az egészségem rémes gyorsan spontán rendbe jött,tényleg pszichoszomatikus volt.

2013. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 who i am ***** válasza:

Még nem, nem rég lett vége egy 7 éves kapcsolatomnak, amin még nem teljesen léptem túl, de szerintem (nagyon remélem) menni fog.

Egy ismerősömnek meghalt a párja, akit nagyon szeretett, ugyan most már van valakije, de szerintem sosem fog igazán túllépni. Csak egyre kevesebbet jut eszébe.

2013. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehezen, de sikerült 7 év alatt...
2013. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan nem, amit ne tudtam volna lezárni, de szerintem azért minden igazán nagy szerelem nyomot hagy bennünk.
2013. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, általában 1-2 héten belül már tök jól voltam. Számomra sosem jelentettek túl sokat a kapcsolatok, nem vagyok az a fajta, aki imádja a másikat. Tudok szerelmes lenni, de nem olyan mélyen, mint mások.

Vagy csak nem találtam még rá olyanra, akivel ha szakítanék, beleőrülnék.

2013. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 12 éves korom óta volt egy nagy szerelmem, időnként fellángolt, aztán volt más vkim és nem annyira érdekelt, most megint találkoztunk, és akkorát csalódtam benne, hogy egy életre elment a kedvem tőle :) jobb is így, nem jó egy olyan vki mellett leragadni, aki nem viszonozza az érzelmeid
2013. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!