Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány nagyon szeretne titeket, megértő és kedves, de sajnos tolószékes lenne, ti tudnátok viszonozni az érzéseit?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon nehéz kérdés, de kérlek, őszinte válaszokat adjatok.


Ha egy nagyon kedves, megértő, odaadó, szép lánnyal találkoznál, aki elfogadna téged és szeretne is úgy ahogy vagy, de sajnos kerekesszékes lenne, te tudnád viszonozni az érzelmeit? Te hogyan viszonyúlnál a lány felé? Mit kezdenél ebben a helyzetben?


2013. aug. 12. 22:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Ő kért őszinte választ. Továbbá a tapintatot és emberséget megtartom azoknak a generációknak, akikben ezek a tulajdonságok még jelen voltak. A mi generációnk, és különösen a szép hölgyek olyannyira szegényesen alkalmazzák a tapintatot, az emberséget, és az agyonmagasztalt empátiát, hogy a franc fogja magát strapálni, ha nincs rá igényük.

Ami pedig az orvostanhallgató/orvos létet illeti. Ez is csak egy munka. Egy munka aminek pontosan annyi a társadalmi megbecsültsége, mint az utcaseprésnek, az utcaseprők pedig nem jópofiznak.

2013. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Te egy komplett idióta vagy előző és még ráadásul sztem skizofrén is vagy...
2013. okt. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

„Te egy komplett idióta vagy előző és még ráadásul sztem skizofrén is vagy...”


Ha azt mondtad volna kedves előző, hogy bunkó, akkor egy szavam sem lehetne. Így viszont mivel két objektív orvosi fogalmat használtál közölnöm kell veled, hogy nem szenvedek idiotizmusban, mivel magas az IQ-m, ha idióta lennék ezt a mondatot sem tudnám leírni. Ami pedig a skizofréniát illeti, te is okosan dobálózol olyan szavakkal, aminek a jelentéséről fogalmad sincs. De megnyugtatlak, nem vagyok skizofrén, nem hallucinálok, nem hallok nem létező hangokat és nincsenek tévképzeteim, térben időben orientált vagyok. Te viszont meglehetősen ostoba vagy, drága barátom.

2013. okt. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A skizofrént azért írtam, mert nekem olybá tűnik, mintha a 9-es és a 10-es választ is te írtad volna, ergo saját magaddal vitatkozol..

Továbbá nehéz elképzelni, h vki ilyen hozzáállással és ennyi empátiával orvostanhallgató..ha valóban az vagy sztem baromira pályát tévesztettél..talán még nem késő váltanod se...Meg mi az, h nem bírod nézni az emberi nyomort..ha már 30 éve a pályán lennél még azt mondanám h oké megértem, de basszus, te még kb semmit sem tettél le az asztalra...áhh remélem sosem kerülök hozzád hasonló orvosok keze alá, kiábrándító....(remélem foglalkoztat téged a külföldi munkavégzés gondolata..)

2013. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

„A skizofrént azért írtam, mert nekem olybá tűnik, mintha a 9-es és a 10-es választ is te írtad volna, ergo saját magaddal vitatkozol.. „


Csak azonos a %. Néha előfordul.


„Továbbá nehéz elképzelni, h vki ilyen hozzáállással és ennyi empátiával orvostanhallgató..ha valóban az vagy sztem baromira pályát tévesztettél..talán még nem késő váltanod se...”


Nem tévesztettem pályát. Az orvosok empátiájának jelentős része illúzió, nem lehet minden beteggel meghalni. Jó színésznek kell lenni, és én ilyen téren baromi jó színész vagyok, a betegek kifejezetten kedvelni szoktak élőben. Abban viszont a kollégának, aki nem én vagyok :-) tökéletesen igaza volt, hogy ezt nem szabadott volna így megfogalmaznom, mert most nem nem voltam empatikus, hanem pluszban belerúgtam személyes indíttatásból egy szerencsétlenbe. Ergo bunkó voltam, és kihasználtam az oldal biztosította névtelenséget. De meg volt az oka, hogy miért írtam azt, amit írtam. Általában kifejezetten empatikus vagyok, és tényleg mélyen sajnálom a beteget, de a fiatal nőktől olyan kevés jót kaptam életemben, hogy esetükben, az empátia részemről általában tényleg nem több színjátéknál. El fogom látni őket, mosolygok hozzá, korrekt vagyok, de belül nem érzek szánalmat. Ezért nem is leszek szülész-nőgyógyász, mert az tényleg pályatévesztés lenne.


„Meg mi az, h nem bírod nézni az emberi nyomort…”


Ilyet viszont, egy szóval sem mondtam. Szövegértés! Én azt írtam, hogy a saját otthonomban nem akarok szembesülni vele, ha nem muszáj.

2013. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan mondod??? Életed során gondolom visszautasított 2-3 lány és ezért elkezdted utálni a fiatal nőket??! :D Ne hari ez elég nevetséges, főleg, hogy kivetíted ezt egy teljesen ártatlan, tőled független lányra, ahogy te is írtad, jól belerúgsz még csak úgy...ezek után ne mondd nekem,hogy te teljesen egészséges pszichéjű vagy... :)

Feltételezem a húszas éveid elején jársz, ha egyetemista vagy, szóval előbb-utóbb biztosan lesz komoly barátnőd, feleséged esetleg születik egy leány gyermeked, akkor utána hirtelen empátiával leszel a női betegeid iránt is vagy hogy kell ezt elképzelni?n :DD

Mindenesetre elég hülyeségnek hangzik amit írtál...

2013. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Életed során gondolom visszautasított 2-3 lány és ezért elkezdted utálni a fiatal nőket??! :D Ne hari ez elég nevetséges, főleg, hogy kivetíted ezt egy teljesen ártatlan, tőled független lányra, ahogy te is írtad, jól belerúgsz még csak úgy...ezek után ne mondd nekem,hogy te teljesen egészséges pszichéjű vagy... :)"


Gondolom, vagy nő vagy, vagy soha nem érezted azt, amikor levegőnek néznek, vagy nemes egyszerűséggel a drága hölgyek nem vesznek emberszámba, kivéve ha kell nekik valami, akkor persze próbálnak úgy kihasználni, ahogy csak tudnak. És ez nem egy-két alkalom, ezek hosszú hosszú évek. Teljesen ártatlan ember nincs, fiatal nő meg pláne nincs. A kérdező pechje volt, hogy olyan szituációban olvastam a kérdését, amikor baromira dühös voltam, és baromira szomorú. Egyébként ami a mentális egészségemet illeti depresszió az tényleg van.


"Feltételezem a húszas éveid elején jársz, ha egyetemista vagy, szóval előbb-utóbb biztosan lesz komoly barátnőd, feleséged esetleg születik egy leány gyermeked,"


Erre jelenleg kevés esélyt látok, nem vagyok az a melldöngetős kigyúrt, dolce vita felelőtlen, bunkó idióta akikért megvesznek. Mást meg nem nagyon tudnak értékelni.


"akkor utána hirtelen empátiával leszel a női betegeid iránt is vagy hogy kell ezt elképzelni?"


Nyilván nem, bennem már van irányukba egy nagy irányú előitélet, amit mint orvos el tudok rejteni, az empátiát is el tudom játszani, sőt oktatják is, hogy az olyan betegekkel különösen alaposan kell foglalkozni, akiket egyébként nem kedvelünk. De az előítélet attól megmarad.

2013. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tom mennyire volt ez a részedről egyszeri rosszkedv. Kíváncsiságból beleolvastam itt a környező kérdésekbe, hasonló témában és ott is egy 69%-os válaszoló igen otromba válaszokat adott...csak nem te voltál az is..? Nem lepődnék meg :D
2013. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Baromi nehéz azt felfogni, hogy 69%-al lehet kb 2000 ember ezen az oldalon? De amúgy linkelheted a kérdéseket kíváncsi vagyok.
2013. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%-kal persze, h lehet, na de ugyanilyen stílussal és mentalitással...:P
2013. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!