Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány nagyon szeretne titeket, megértő és kedves, de sajnos tolószékes lenne, ti tudnátok viszonozni az érzéseit?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon nehéz kérdés, de kérlek, őszinte válaszokat adjatok.


Ha egy nagyon kedves, megértő, odaadó, szép lánnyal találkoznál, aki elfogadna téged és szeretne is úgy ahogy vagy, de sajnos kerekesszékes lenne, te tudnád viszonozni az érzelmeit? Te hogyan viszonyúlnál a lány felé? Mit kezdenél ebben a helyzetben?


2013. aug. 12. 22:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Na de béna vagyok, most hirtelen nem találom, mert közben már egyszer töröltem előzményeket.

De vmi olyasmi volt leírva, h az illető nem szexelne egy ilyen lánnyal, mert csak petyhüdten lógna a lába, holott ő azt szereti ha az izmos combok körbefogják..

Nos én is szeretem az izmos combjaimmal körbefogni a pasit, de egy ilyen csúf lelkületű pasival akkor sem szexelnék, ha úgy amúgy mi bejönnénk egymásnak...

:D

2013. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!