Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy gondolja csúnya vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondolja csúnya vagyok? Vagy mi volt ez?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nyomul rám, neki van egy haverja aki tud erről.

Beszélgettünk a haverral,majd egy ilyet mondott,hogy neki fura,hogy a srác,hogy tud rám nőként nézni,majd miután csodálkozott a dolgon és elismételte még ezt egy párszor...,hozzátette,hogy nem tudja,hogyan gondolj a srác,hogy olyan nőként néz rám, akinél egyáltalán van esélye.


2013. aug. 13. 01:32
 1/3 anonim válasza:
Szerintem inkább szép de kitudja nem voltam ott.
2013. aug. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az, hogy úgygondolja, hogy nicsen nálad esélye az "pozitív" a többi negatív..szóval furcsa ez az egész.

Vagy úgyértette azt hogy "nőként nézni" mint számításba venni.

2013. aug. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sir Sarcasm ***** válasza:
be volt baszcsizva
2013. aug. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!