Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolja minden magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja minden magát rondának tartó fiú, hogy csak a csúnya lányoknál van esélye?

Figyelt kérdés
Szerintem nem a külső a lényeg, hanem a belső, ezért nem is tartom logikusnak, hogy miköze van a kinézetnek a szerelemhez.
2013. febr. 1. 13:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/172 anonim ***** válasza:
89%
Mert csalódtak vagy meg se próbáltak szebb lányoknál próbálkozni.
2013. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/172 anonim ***** válasza:
11%
én is csúnya vagyok és már én is így gondolom :S 17/F
2013. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/172 anonim ***** válasza:
59%

Fiatalon még elhittem, hogy a benső (nem belső) a mérvadó egy kapcsolat kialakulásánál.

Aztán szépen lassan leépült bennem ez az illúzió, mert aki belém szeretett a személyiségem alapján, az nem tudta feldolgozni a látványt, és nem lett belőle semmi.

Szóval én se a csúnya, se a szép lányoknál nem próbálkozom, mert tudom, hogy minden az arc geometriai arányain múlik.

De azért köszönjük a kegyes hazugságot, miszerint nem a külső számít.

2013. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/172 anonim ***** válasza:
38%

de vágod, ha rondának tartod magad, meg ilyen kérdéseket teszel fel, akkor szerinted rendbe van a belsőd?


mert ok, hogy ebbe kapaszkodol, hogy a belsővel is meg lehet nyerni a nöket, ha már egyszer ugyis ocsmány vagy, de nem veszed észre, hogy belsőleg is gyakorlatilag 0 vagy.

2013. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/172 anonim ***** válasza:
100%

# 4


a kérdező láthatóan nem férfi, szóval miről beszélsz ?

2013. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/172 anonim ***** válasza:
0%
más emberek nem foglalkoznak iylen problémákkal.
2013. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/172 anonim ***** válasza:
18%

Hehe, hagyjuk már! JÓ vicc, nincs olyan szép lány, aki összejönne egy magamfajta okádék fiúval. :D

De legalább a csúnya csajok kevésbé válogatósak külsőre. 3 ocsmány csajjal is smárolta már, egyet közülük leszopattam. Ennyi a sikerem csúnya fiúként, de a szép csajok csak szemezni szoktak velem, csak azt nem vágom miért van képük megbámulni, legszívesebben megmondanám nekik, hogy ne bámuljanak, mert zavar. -.-

2013. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/172 anonim ***** válasza:
97%
Engem jobban zavar, hogy felszínesek, csak nem veszik észre. Szidják a lányokat, hogy számít nekik a külső. Közben nem azt írják, hogy nekik olyan lány kell, akinek "szép bensője van", hanem, hogy ők már beérnék "egy ronda csajjal is". :P
2013. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/172 anonim ***** válasza:
93%
Mert hihetetlen felszínesek ők maguk is. Szerintük az embereket így be lehet skatulyázni, hogy "szépek, rondák."
2013. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/172 anonim ***** válasza:
4%
Mert ez az élet rendje.
2013. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!