Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az elméletemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az elméletemről?

Figyelt kérdés
Szerintem azért van annyi bűnöző, agresszív, erőszakos, verekedős, háborúzós meg hazug, aljas, pimasz, szemtelen, önző ember, mert ősidők óta az ilyen rossz fiúkhoz vonzódtak a lányok és így foylton tovább örökítik a génjeiket, meg a tipikus jó fiúk kisebb arányban vannak és lesznek is mindig is, mivel a jó fiúk nem is izgajták a legtöbb lányt, nőt, őket észre sem veszik a lányok, nők.
2013. aug. 13. 17:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

de most legalább nem azt szajkóza most h ronda...


Szeretem ezeket a bölcsességeket olvasni.

2013. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2013. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen a lanyok altalaban tenyleg a 'rosszfiukra' buknak :D en nem fogok itt alszenteskedni...
2013. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ekkora értelmetlenséget rég nem hallottam

A személyiség nem a génekben hanem a nevelésben rejlik..

A "jófiú, rosszfiú" dolog pedig nem létezik. Az érzékeny, túl kedves fiúkra nem hederítenek a lányok mert nem tekintenek rá férfiként és ezért mennek a határozott önbizalomtól duzzadó egyedekhez

2013. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De gondolkozzatok már az őskorban is erőszakos hímek dugtak lányokkal, nőkkel, azóta meg már a lányok, nők is ezekhez vonzódnak, így sosem lesz világbéke. :(
2013. aug. 13. 17:55
 16/19 anonim ***** válasza:

Feldobta a napom ez a kérdés. köszi!:-DDD

Érdemes volt ma feljönnöm gyk-ra. ;-D

2013. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Emiatt van annyi háború azt mondod? Kérlek egy több oldalas prezentációban fejtsed ki erről a véleményedet, és az Eltén leadjuk.
2013. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

So WHAT???

Ezt többször is át kellett olvasnom, mert nem értettem. Ja, amúgy most sem értem. :DD

Ilyen sok sz.rságot is ritkán hallottam egy helyen.

2013. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A bűnözők nem a génjeikért lesznek azok hanem a szar családi háttér és a neveltetés olyanja miatt..
2013. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!