Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak kezdenek kiábrándulni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak kezdenek kiábrándulni?

Figyelt kérdés

Egyre több magányos férfit ismerek 18 és 40 év között.

Sokan azt mondják,hogy nem is érdekli őket már igazán a szex,kapcsolat és a nők sem annyira fontosak nekik már.

Legalább is ezt mondják.Arányaiban tényleg sok ember magányos,mint aki párkapcsolatba van.

Vélemények?-De ne a tipikus férfi-női "másik a hibás"szöveggel jöjjetek csak.


Ja és én is férfi vagyok



2013. aug. 13. 18:20
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
32%
Itt nem feltétlenül csak kapcsolatról van szó a kérdésben szereplő kiírás alapján. Szóval kevesebb okoskodás jobb lenne.
2013. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
61%
Úristen. Itt csak te okoskodsz.
2013. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

# 10


Hagyd a 9-est!Nem látod,hogy ő az alfa hím.Bitos valami pua képzésen ment át

2013. aug. 13. 18:37
 14/56 anonim ***** válasza:
92%

Én még csak 17 vagyok..de màr tapasztaltam hogy nem éri meg A gürcölést..

A nőknek mindíg az kell ami nincs, a semmibe is belekötnek...

2013. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

# 14


Igen a korodbeli lányok olyanok,de késöbb sem változnak nagyon,csak a módszereik burkoltabbak.

2013. aug. 13. 18:42
 16/56 anonim ***** válasza:
40%
Újabb kérdés, ahol a sok vékony, alacsony lúzer sírhat.
2013. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
26%
Nem baj, addig is elhihetik a hülyeségüket, amivel saját magukat vigasztalják. Meg amúgy is könnyebb, mint tenni azért hogy kelljenek a nőknek.
2013. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
88%

17-es

Te szerencsétlen! Én is folyamatosan próbálkozok, majdnem mindig más és más udvarlási eszközökkel, de egyszerűen tényleg azt tapasztalom, hogy olyan magasak néhány embernek az elvárásai, vagy még önmaga sem tudja hogy mit is szeretne igazán, hogy egyszerűen ezek rontják el az egészet! Sosem jó semmi, vagy túl kevés, vagy túl gyors, vagy ez, vagy az... nagyon sokszor érzem úgy hogy valóban nem éri meg, egyszerűen sosem fogok tudni megfelelni teljesen. Igazán nem is akarnék, de a másik fél néha már kikényszeríti, és akkor lesz elegem az egészből...

Pedig én sem vágyom másra, mint egy kedves, csinos, megértő, NEM TÖKÉLETES nőre, aki partner mindenben, legyen az bármilyen nehéz, vagy vidám dolog!

Még hiszem, hogy van ilyen! Még....

29 F

2013. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
0%
Mit sírtok már egyem a szívetek...
2013. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
50%
Előbb utóbb minden zsák megtalálja a foltját!
2013. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!