Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak kezdenek kiábrándulni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak kezdenek kiábrándulni?

Figyelt kérdés

Egyre több magányos férfit ismerek 18 és 40 év között.

Sokan azt mondják,hogy nem is érdekli őket már igazán a szex,kapcsolat és a nők sem annyira fontosak nekik már.

Legalább is ezt mondják.Arányaiban tényleg sok ember magányos,mint aki párkapcsolatba van.

Vélemények?-De ne a tipikus férfi-női "másik a hibás"szöveggel jöjjetek csak.


Ja és én is férfi vagyok



2013. aug. 13. 18:20
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

" Pedig te csinálsz valamit nagyon rosszul. 22 vagyok, mégis volt nálad idősebb nőm is. Nem mondom, hogy sokáig tartott, de megkaptam. Korombeliek dettó...de biztos én futottam össze könnyen kapható nőkkel...csak ez lehet a magyarázat:D "


23#


Igen ezzel el is árultad neked mi a legfontosabb egy nőben... az hogy bejuss a bugyijába...

Majd idővel rájössz, hogy más is fontos nem csak a szex!

2013. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:

és így hal ki az emberiség , mindenki unja az ismerkedést.


Amúgy könnyen megoldható lenne a dolog ha már elvárásokról van szó: Leülsz vele és megkérdezed nem mint a vakló próbálkozol.


Sokat könnyít a dolgon

2013. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

# 31

22 évesen még szép. Mi más? Bizonytalan politikai és gazdasági helyzetben 22 évesen ilyen fiatalon talán megtervezzem a jövőm?

2013. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:

# 33


Ezzel végképpen bizonyítottad,hogy egy üresfejű szájhős vagy,akinek még a dumája is rossz.

2013. aug. 14. 09:23
 35/56 anonim ***** válasza:

Végképp? Ezt nem nagyon értem , főleg hogy 1x kommenteltem ide ezen kívül.


Bocs öreg , csak azért mert nekem más a meglátásom még nem kell lehurrogni az embert. Tény , hogy arra húz az emberiség amerre nem kéne , de ezt orvosolni kéne és nem rinyálni rajta.

2013. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:

# 35


Miért veszed magadra?!Nem te vagy a 33-as...

2013. aug. 14. 09:40
 37/56 anonim ***** válasza:

# 34

Akkor ezt most nyugodtan fejtsd ki bővebben. Hajrá

2013. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

# 37


Nincs mit kifejteni...

Te itt eleve negatív támadó kritikákkal jöttél.

Szándékodban sem volt semmit pozitivat sem mondani,csak hogy e milyen faxa csávó vagy...

2013. aug. 14. 09:48
 39/56 anonim ***** válasza:
90%

És a kettőnek marha sok köze van egymáshoz...


Ez pedig nem negatív hozzáállás, csupán az igazság. Aki nem talál magának nőt, annál problémák vannak. Ezt már itt is bizonyította rengeteg kérdező saját magával kapcsolatban.

2013. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
elnéztem kérdező sorry , zavar ez a számozás :D
2013. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!