Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak kezdenek kiábrándulni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak kezdenek kiábrándulni?

Figyelt kérdés

Egyre több magányos férfit ismerek 18 és 40 év között.

Sokan azt mondják,hogy nem is érdekli őket már igazán a szex,kapcsolat és a nők sem annyira fontosak nekik már.

Legalább is ezt mondják.Arányaiban tényleg sok ember magányos,mint aki párkapcsolatba van.

Vélemények?-De ne a tipikus férfi-női "másik a hibás"szöveggel jöjjetek csak.


Ja és én is férfi vagyok



2013. aug. 13. 18:20
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

"Nekem pedig hogy inkább másban keresed a hibád, de még ezt is félsz belátni"


Hát mindenki magából indul ki.Ez a mondatod is azt bizonyítja.

2013. aug. 14. 13:30
 52/56 anonim ***** válasza:
0%
Veled ellentétben nekem nincs okom rá;)
2013. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:

"Veled ellentétben nekem nincs okom rá;)"


Úgy tűnik,hogy mégis van...

2013. aug. 14. 14:02
 54/56 anonim ***** válasza:
12%
Ja, mert hogy én lennék az, aki a nőkben keresi a hibát saját maga helyett, mi?:) De még mindig nem válaszoltál mi is a probléma velük.
2013. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
fogalmazhatunk így is igen többnyire adnak okot a kiábrándulásra.....
2013. okt. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem találok olyat, aki külsőben és értelmiségben is passzol hozzám.

Picit félek is a "jobb" kategóriába tartozó lánykáktól, többnyire, mert egy "közepes", aki egyébként nagyon megfogott, gondolt egyet, és visszautasított.

Kavargatásra lenne lány, de vagy külsőre, vagy belsőre "taszító" számomra, ezért inkább nem is bántom őket hamis érzelmekkel.

tldr: A jobbakat elkapkodták, a maradék rossz, aki "most szabadult", érzelmileg instabil.

2017. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!