Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS nagyon fontos, lécci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS nagyon fontos, lécci olvassátok el! Most mi van és mit csináljak?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok,15 éves.Mostanában egyre többet gondolok az egyik tanáromra és azt hiszem eléggé megtetszett.Sármos,kedves,figyelmes,mindig mindenkivel viccelődik.Pláne az utóbbi időbe(értem ezalatt a tanév végét) látványosan kedves volt velem,elég sokat segített mindenbe és nagyon odafigyelt rám,ami külön jól esett mert nagyon magam alatt voltam,egy srác miatt,aki csak szórakozott velem(Kb egy hétig jártunk aztán elég szemét módon dobott,plusz majdnem az egész osztályt ellenem fordította)Na a lényegre visszatérve,miért érzem egyre fontosabbnak őt és miért viselkedhetett velem így(csak azért mert nagyon jó vagyok a tárgyából,vagy többről is van szó?Mit tudnék csinálni hogy elfelejtsem ezeket a hülyeségeket még mielőtt totál beleszeretnék?Nem akarom hogy ez kitudódjon,hogy tetszik,mert nem én vagyok az egyetlen aki bele van zúgva az osztályból és ők már így pletykálnak hogy az adott tanár "hogy nyalja a seggem"(bocsánat szó szerint idéztem).

Ja és a tanár korát direkt a végére hagytam,merthát eléggé sokkoló:ő 45 éves...



2013. aug. 20. 03:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen keresned kéne egy srácot, akit meg tudnál szeretni. Jó lenne még suli előtt.
2013. aug. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Először is: amikor ő rád néz, nem lát mást, csak egy kislányt. Tényleg. Valószínűleg emlékezteted a saját lányára/keresztlányára/unokahúgára.

Nem vesz észre semmit abból, hogy te már valamennyire nő is vagy.

Másodszor: ha kedveled, akkor maradjon meg ez ennyiben. Nagyon sokat árthatsz neki, ha híre megy, hogy ő kedves és figyelmes veled, te meg odáig vagy érte.

És hogy mit tudsz tenni? Ha nagyon belebolondulnál, gondolj bele, mi lenne 10 év múlva. Te kiforrott nőként a legjobb formádat hozod, úgy nézel ki, mint egy 20 éves, de az önbizalmad a sokszorosa, míg ő már jócskán úgy fog kinézni, mint most a nagypapád.

Voltam ebben a helyzetben, engem egy srác zökkentett ki belőle. Annak sem lett jó vége, de egy szép emléknek jók voltak azok az évek.

2013. aug. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg szimplán kedves és igen sürgősen keress egy srácot.
2013. aug. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat,valószínűleg igazatok van,rajta leszek,hátha összejön valami egy korombelivel;)

am meg nincs se lánya,se unokahúga,se keresztlánya

ennyire azért ismerem...:D

am csak pl ilyen miatt gondoltam,hogy egyszer amikor egy elég csinos mély dekoltázsos blúz és fekete miniszoknya párosítás volt rajtam úgy nézett tátott szájjal hogy majdnem leesett a lépcsőről xd

meg azért volt egypár ilyen dologXD

2013. aug. 20. 03:27
 5/13 A kérdező kommentje:
azért még várom a válaszokat lécci,elég fontos nekem ez az ügy
2013. aug. 20. 03:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is ő szimplán kedves, és megértő Veled szemben, mert ez egy jó pedagógus egyik ismérve. Benned pedig kavarognak az érzelmek és tombolnak a hormonok, mert ez meg egy egészséges 15 éves lány ismérve. Ha az illető megtudná, hogy hogyan érzel iránta, valószínűleg leülne Veled és megbeszélné ezt Veled. Valószínűleg családja van, gyerekei, felesége. Ha intimebb viszonyba kerülnétek, az neki a karrierrjének, Neked meg az egészséges érzelmi fejlődésednek ártana nem kicsit. Ha úgy érzed, hogy érzelmileg biztonságra, tapasztalatokra, vigaszra és törődésre vágysz, ismerkedj Nálad idősebb férfiakkal (max 30 körül), akik nem a tanáraid és akiknek nincsen családjuk.
2013. aug. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
49%
Húúú, mázlista vén ember! :D
2013. aug. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd, úgyse lenne belőlle semmi, sőt veszítenél rajta...
2013. aug. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Ennyire várod a szeptemberi iskolakezdést?!
2013. aug. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarhat tőled semmit. Az, hogy reagál a nőiességedre, csak annyit jelent, hogy férfi. Ne öltözz kihívóan az iskolában. Hogy figyelmesebb volt veled, mikor nehéz helyzetben voltál, talán azért volt, mert odafigyel a diákjaira.

Ha tényleg beleszeretnél, vagy ő beléd (amit egyébként nem kívánok neked), csak annyit tehetnétek, hogy a tanár-diák viszonyban elvárható 3 lépés távolság helyett kétszer akkorát tartotok, és csendesen vágyakoztok egymás után, míg le nem érettségizel. Nehéz lenne, de ha szeretünk valakit, akkor az ő érdekeit tesszük az első helyre.

2013. aug. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!